Dieta w chorobie Hashimoto

Autor: Agata Lewandowska

Dużą rolę w terapii Hashimoto odgrywa styl życia chorego. czyli dieta. aktywność fizyczna. unikanie palenia czynnego i biernego. a także redukcja stresu. To choroba. której leczenie trzeba traktować bardzo indywidualnie. Dieta każdego pacjenta powinna być dopasowana do przebiegu schorzenia i ewentualnych towarzyszących mu zaburzeń.

W książce przedstawiono przepisy na dania główne. zupy. przekąski. sałatki. pieczywa i desery. Każdy z nich opatrzono specjalną ikonką informującą o tym. czy danie jest:

bez glutenu.

bez pszenicy.

bez mleka.

bez laktozy.

z dużą zawartością szkodliwych dla tarczycy goitrogenów.

W poradniku podano najważniejsze zalecenia w chorobie Hashimoto. omówiono towarzyszące jej schorzenia i scharakteryzowano składniki pokarmowe. któr

29.99: https://woblink.com/ebook/dieta-w-chorobie-hashimoto-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-126024u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126917/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788324042760: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/juz-nie-zyjesz-cassidy-cody-doherty-paul-126054u

Cena: Doherty Paulmetody badawcze w naukach prawnych, david bowie książka, peryferie miasta, joanna siedlecka biografie odtajnione, dawny odwet, piotr szudejko, patofizjologia damjanov pdf, katarynka ebook, mężczyzna bez winy i wstydu, test na wierność, christopher lash, teresa famulska, genialne przyjaciółki, tomasz kwarciński, ryszard berwiński, opowiadania homoerotyczne, matura w rok, piotr stalmaszczyk, wypalone dzieci…