Urlopy wypoczynkowe – odpowiedzi na pytania z praktyki

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w przystępnej formie udziela odpowiedzi na pytania dotyczące zagadnień związanych z prawem do urlopu wypoczynkowego. jego planowaniem. wymiarem i wykorzystaniem. W książce nie brakuje też odpowiedzi na pytania dotyczących wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany urlop.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


W drodze do domu

Autor: Janina Zimirska

‚Nie da się przejść obojętnie przez historię jaką napotykamy w książce „W drodze do domu”. Książki takie jak ta nigdy nie będą należeć do łatwych. bo nie da się przejść obojętnie wobec krzywdy. zbrodni i okrucieństwa wojny. bo ona zawsze przyciąga za sobą tragedie ludzkie. Szczegóły. jakimi częstowany jest odbiorca wyciskają łzy. ale bez nich byłaby to kolejna opowiastka o tym. jak los potrafi być okrutny. a życie przerażające. Niezwykle wzruszyłam się podczas czytania słów skierowanych do. nieżyjącego już od dziesięciu lat. ojca. Słowa te przebiły mur. Zdarza się to tylko wtedy. gdy lektura dotyka struny w duszy. która wywołuje fale emocji tak silnych. iż ich kumulacją są mokre policzki

Nie opowiem wam o życiu Autorki. Ona musi zrobić to sama . Nie powiem wa

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


PIP i ZUS Kontrole u pracodawcy

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja jest praktyczną i nieodzowną pomocą dla każdego pracodawcy. Zawiera omówienie praw i obowiązków. jakie mają pracodawcy w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładzie pracy. Szczególną wartością książki są wzory dokumentów dotyczące korespondencji pracodawcy z PIP i ZUS. jaka jest prowadzona w przypadku kontroli firmy przez te organy. Wzory te zostały opatrzone praktycznym komentarzem.

W książce zamieszczono m.in.:

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli PIP.

■ wzór zawiadomienia PIP o wykonaniu nakazu.

■ odwołanie od nakazu inspektora pracy.

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli ZUS.

Opracowanie uwzględnia zmiany wprowadzone od 1 marca 2018

47.2: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-ochronie-danych-osobowych-z-uzasadnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-127319u

Cena:


ISBN

9788327639677: Wydawnictwo

Format

17.49: https://woblink.com/ebook/zmyslowa-samba-catherine-george-jennie-lucas-maggie-cox-127670u

Cena: Jennie Lucasprzebudzenie morfeusza pdf, gorący rytm pdf, ebook chłopcy z placu broni, maciej stajniak, tomas sedlacek, żywot człowieka poczciwego mikołaj rej, atrybuty kobiecości, wojciech budzyński, komunikacja interpersonalna zeszyt ćwiczeń, zlap mnie jesli potrafisz, diana palmer nowości, dariusz kala, nero made man, vat na ebooki, ksin, zmierzch bogów wagner, ćwiczenia ortograficzne klasa 2 do wydruku, elżbieta zawacka zo, gry police…