Der Frosch mit der Maske. Roman

Autor: Edgar Wallace

Eine Serie von Verbrechen macht London unsicher. Seit Jahren versetzt der unheimlich maskierte Chef einer Verbrecherbande. der sogenannte „Frosch mit der Maske”. London in Angst und Schrecken. An der Spitze der berüchtigten Bande. deren Mitglieder alle dieselbe Tätowierung tragen. steht der unbekannte und schwer fassbare Frosch. Als der zuständige Undercover-Polizist tot aufgefunden wird. übernimmt Sergeant Elk den Fall. Weder Inspektor Elk noch seinem Assistenten Sergeant Balder ist es gelungen. den furchterregenden Verbrecher und seine Bande zu fassen. Doch auch der Inspektor muss bald bemerken. dass das Netz der Frösche größer ist als vermutet…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380871304: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/mecz-wygrywa-sie-w-szatni-jon-gordon-mike-smith-30339u

Cena: Mike Smith


Na krawędzi

Autor: Meredith Wild

 

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie. miłych przyjaciół i świetną pracę. którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom. którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało. że odnalazła swoje miejsce. uświadamia sobie. że jest rozdarta między dwoma mężczyznami. którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.

Will Donovan ma fundusze. dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa. że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną. jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać. kiedy złamie jej opór.

Ian Savo nie stosuje się d

1:

Cena:


ISBN

9788365836472: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/bad-mommy-zla-mama-tarryn-fisher-30694u

Cena:


:

:

Cena:belowski, zlota zyla, zachwa, enfj osobowość, łatwe origami dla dzieci, zaklinaczka dzieci pdf, syn saula, odchudzanie pdf, czas na ukrainie, co to jest mowa niezależna, king frazier pdf pl, ginekologia i położnictwo bręborowicz, polityka fiskalna w polsce jej charakterystyka oraz ocena, mróz oskarżenie pdf chomikuj, perska namiętność pdf, grieg edward, staś ossowski, ciekawostki matematyczne. skarbnica zadziwiających rozrywek, związek młodzieży polskiej zet, klątwa ruin, wypożyczone…