Już nie żyjesz

Autor: Cassidy Cody

Co by się stało. gdybyś został prawdziwą ludzką kulą armatnią?

Albo gdybyś znalazł się w samym środku roju komarów?

Czy mógłbyś pokonać wodospad Niagara w beczce i pozostać żywym?

Ile ciasteczek mógłbyś zjeść. gdybyś był Ciasteczkowym Potworem?

Przeczytaj o najbardziej dziwacznych. makabrycznych i zaskakujących sposobach pożegnania się z życiem. Wszystkie są w 100% skuteczne i przetestowane przez bohaterów książki.

Dowiedz się. jak nie zostać jednym z nich. Sprawdź. co w tej sprawie ma do powiedzenia współczesna nauka. Beztrosko objaśnią Ci to pisarz i publicysta Cody Cassidy oraz Paul Doherty. profesor fizyki ze słynnego Muzeum Exploratorium w San Francisco.

Kolejna wskazówka znajduje się pod opisem książki będące

:

Cena:


Amber

Format: EPUB.MOBI

38.8

1:

Cena:


ISBN

9788324167739: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:audiobboki, bon czy ton audiobook, bochenek anatomia tom 1 pdf, kurs rysowania dla dzieci, henryk gasiul, netflix żmijowisko, analiza danych python, psychoruchowy, socjologia ciała, dieta na jelito drażliwe przepisy, terapia zajęciowa literatura, wielka księga nalewek pdf, małgorzata syczewska, janusz film, 365 dni epub chomikuj…