https://woblink.com/product-publication/download/133643/epub

1:

:

Cena:


Rymowane krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 71 krzyżówek. do których polecenia napisane są w formie rymowanki. W drugiej części stopień trudności jest większy. gdyż zadaniem dziecka jest dokończenie zdania takim rymem. aby pasował do krzyżówki. Takie zgadywanki można także przeprowadzać w formie zabawy z większą grupą dzieci w szkole lub przedszkolu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788365404701: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/wylecz-alergie-odkryj-zaskakujaca-ukryta-prawde-dlaczego-chorujesz-i-czujesz-sie-zle-leo-galland-jonathan-galland-136781u

Cena: Jonathan Galland


Wojownik

Autor: Bielecki Karol

„Wojownik” to wspomnienia Karola Bieleckiego – jednego z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. To inspirująca i motywująca opowieść o człowieku. który przez ponad dwadzieścia lat uprawiał sport na najwyższym światowym poziomie i mimo przeciwności losu nigdy nie dawał za wygraną. Kiedy w 2010 roku w trakcie meczu z Chorwacją stracił oko. wszystkim wydawało się. że to koniec jego pięknej kariery. Na przekór wszystkim i wszystkiemu wrócił jednak do gry i jeszcze przez kilka lat był podporą reprezentacji Polski oraz swojego klubu. Ma w dorobku medale Mistrzostw Świata oraz tytuł króla strzelców IO w Rio de Janeiro.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Czarne dziury bez tajemnic

Autor: Frans Pretorius

Czarne dziury od dawna fascynują uczonych z powodu ich niezwykłych. fantastycznych wprost własności. Prawa fizyki opisujące ich zachowanie i wpływ na otoczenie są bardziej fascynujące i zdumiewające niż wszystko. co udało się wymyślić autorom książek fantastycznonaukowych. Steven Gubser i Frans Pretorius wyjaśniają je w sposób bardzo przystępny. wykorzystując do tego pomysłowe eksperymenty myślowe i obrazowe porównania. Opisują również sukces poszukiwań fal grawitacyjnych. powstałych podczas zderzania się dwóch czarnych dziur.

Autorzy ‚Czarnych dziur’ bez tajemnic zabierają czytelników w podróż do wnętrza tych tajemniczych obiektów i z rzadko spotykaną przejrzystością opisują zjawiska. które decydują o niezwykłych właściwościach czarnych dziur.

Czarne dziury bez tajemnic Gubsera i Pretoriusa to elegancki i zwięzły opis własności czarnych dziur i ich występowania we Wszechświecie. Z całego serca polecam książkę wszystkim. których interesują te zagadnienia.

Roger Penrose

To jest naprawdę świetna. doskonale napisana książka. O ile mi wiadomo. jedyna tego rodzaju pozycja. w której w niezwykle zwięzły sposób udało się przedstawić fizykę czarnych dziur.

Sean Hartnoll. Uniwersytet Stanforda

Steven S. Gubser jest profesorem fizyki na Uniwersytecie w Princeton. Zajmuje się głównie teorią strun. Studiował na Uniwersytecie Harvarda i Kalifornijskim Instytucie Technicznym (Caltech). Jest autorem książki Teoria strun bez tajemnic (Prószyński i S-ka. 2011).

Frans Pretorius jest profesorem fizyki na Uniwersytecie w Princeton.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Zobaczyli za dużo

Autor: Gibbons Alan

John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki. o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny. ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest. komu możesz zaufać.

Wciągający i emocjonujący thriller. w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną. Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść. od której nie sposób się oderwać.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 18.9


https://woblink.com/product-publication/download/134480/pdf

1:

:

Cena:filozofia dziejów, wojciech tomasik, dwa dni w paryżu, kompozytorzy polscy 21 wieku, czarnobylska modlitwa pdf, sensacje 20 wieku mp3, przeliczanie dawek leków notatki, kolorowanka dla dorosłych zwierzęta, oko potwora, sztuka zwycięstwa pdf, 500 zwroty po angielsku pdf, wisc-r interpretacja wyników, bożygniew, matura ustna polski edulandia, dzikie bialko, intercyza a rozwód, jo nesbo królestwo, fizyka grafika, kleistenes, dieta w hashimoto pdf…