ISBN

9788376866253: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/rycerze-pozyczonego-mroku-tom-1-dave-rudden-32243u

Cena:


ISBN

9788365887788: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/obowiazki-pracodawcy-w-zakresie-bhp-praktyczny-poradnik-praca-zbiorowa-32443u

Cena:


Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  1

  :

  :

  Cena:


  ISBN

  9788380644137: Wydawnictwo

  Format

  4: https://woblink.com/ebook/rzut-oka-na-dzieje-orfiki-w-starozytnosci-i-w-nowszych-czasach-stanislaw-schneider-32323u

  Cena:


  Mózg 41 największych mitów

  Autor: Christian Jarrett

  Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

  Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

  W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

  Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

  :

  Cena:


  Upadek cywilizacji zachodniej

  Autor: Naomi Oreskes

  Mamy rok 2393 i świat zmienił się niemal nie do poznania. Wyraźne ostrzeżenia przed katastrofą klimatyczną ignorowano przez dekady. co doprowadziło do drastycznego wzrostu temperatur. podniesienia się poziomu morza. powszechnych susz. a wreszcie do katastrofy zwanej obecnie Wielkim Upadkiem 2093 roku. kiedy to rozpad pokrywy lodowej Zachodniej Antarktyki doprowadził do masowej migracji. całkowicie odmieniając ład światowy. Doświadczony badacz. mieszkaniec Drugiej Republiki Ludowej Chin. z okazji trzechsetnej rocznicy Wielkiego Upadku przedstawia trzymającą w napięciu i głęboko niepokojącą opowieść o tym. że dzieci oświecenia – elity polityczne i ekonomiczne tak zwanych rozwiniętych społeczeństw przemysłowych – nie umiały podjąć odpowiednich działań. powodują

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 23.9  anna giza, psychologia rozwoju człowieka, rafał ohme książki, wyborcza kod aktywacyjny, biologia pdf, na dziurze krzyżówka, podstawy biologii człowieka, iwona czaja, papuzińska asiunia, łukasz orbitowski książki, spotykam twoje słowo, kazimierz bandarzewski, słownik psychologiczny pdf, czarne stopy audiobook, marcin kałduński, statyka mechanika, bandyci i celebryci, egzaminy gimnazjalne pdf, krysicki włodarski analiza matematyczna, joanna papuzińska wiersze o kotach, zobaczyć łosia, szczęśliwy singiel, mroczna miłość pdf, filozofia dla początkujących, na przedszkolnej scenie pdf…