Przeklęty prom

Autor: Mats Strandberg

Witamy na pokładzie „Baltic Charisma”. promie ze Szwecji do Finlandii.

Poznacie tu samotną starszą kobietę. która marzy o przygodzie życia. Przygasłą gwiazdę estrady zatrudnioną do prowadzenia wieczorów karaoke. Dawnego pracownika promu. który chce się oświadczyć ukochanej podczas rejsu. Dwunastoletnich kuzynów. którzy byli najlepszymi przyjaciółmi. dopóki nie poróżniła ich rodzinna tajemnica. Przyjaciółki. które chcą zapomnieć o codzienności i przebalować całą noc. Prom od lat kursuje codziennie tą samą trasą po Bałtyku. Gdy tylko wyjdzie z portu. personel otworzy bary. zabrzęczą butelki i przez kolejne dwadzieścia cztery godziny pasażerowie będą mogli zapomnieć o codziennym życiu i pozbyć się zahamowań. Ten kurs jest jednak inny.

Dziś na pokładzie czai się zło. Zło w czystej po

29.9: https://woblink.com/ebook/nieosiagalna-madelina-sheehan-29849u

Cena:


Turcja: obłęd i melancholia

Autor: Ece Temelkuran

Turcja to kraj kontrastów i sprzeczności. W ostatnim czasie uwaga świata ponownie skierowana jest na to państwo: rząd Erdoğana. choć pozornie demokratyczny. stopniowo zaczął przypominać dyktaturę. wtrącając do więzień swych oponentów i brutalnie tłumiąc wszelkie głosy sprzeciwu. I chociaż Turcja jest państwem świeckim. religijny konserwatyzm staje się istotną siłą. Pozostając w geopolitycznej przestrzeni między zsekularyzowanym Zachodem a muzułmańskim Wschodem. Turcja jest targana wieloma konfliktami. w tym choćby Arabską Wiosną. wojną w Syrii. rozkwitem ISIS.

Temelkuran napisała elementarz dzisiejszego chaosu. to mistrzostwo w przewidywaniu tego. co niespodziewane. | „Financial Times”

 

Wspaniała książka dająca fascynujący i przerażający wgląd w prz

:

Cena:


ISBN

9788375617818: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rozwoj-teorii-organizacji-andrzej-k-kozminski-dominika-latusek-jurczak-30509u

Cena: Dominika Latusek-Jurczak


Smak sukcesu

Autor: Jules Bennett

Lata temu Cole musiał dokonać wyboru: pieniądze i władza czy miłość do Tamery. Wybrał to pierwsze. po czym nieustannie wmawiał sobie. że nie żałuje tej decyzji. Teraz. by podpisać prestiżowy kontrakt. musi z nią współpracować. Cóż. pieniądze są nadal ważne. a w kontaktach z Tamerą można zachować chłód i profesjonalizm…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788375617825: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/wycena-firmy-storytelling-i-liczby-aswath-damodaran-30513u

Cena:dzieci czasu, kozubski, zagoi sie, sierra cartwright książki, niezdobyta melissa, perska zazdrość pdf, miecz przeznaczenia sapkowski, harry potter ksiązka, oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej, konstytucja stanów zjednoczonych tekst, polityka senioralna w polsce, opowieść przodka, pierwiastki wokół nas, ryszard czarnecki rodzina, krzyżówka dla dzieci online, tomasz jelonek, assassin’s creed oficjalna powieść filmu, słowiańskie dzieje, robin hood gry, piękne zapomnienie, film o monte cassino, wit urban…