Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • Ilustracje

  27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

  Cena:


  Medytacja dla sceptyków

  Autor: Ott Ulrich

  Medytacja dla sceptyków w 5 krokach

   

  Autor. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób sceptycznie nastawionych do medytacji. zebrał niezbędne informacje i badania na jej temat. tworząc obiektywną publikację. Poznaj nowoczesne. świeże spojrzenie na teorię i praktykę medytacji w 5 krokach. bez żadnych dogmatów.

   

  Naukowo udowodnione działanie

   

  Jeden z czołowych badaczy medytacji. ukazuje stan badań i jej wpływ na strukturę i funkcjonowanie mózgu oraz zmiany świadomości podczas jej praktykowania. Korzystny wpływ obejmuje umysł. ciało i duszę – pomaga osiągnąć spokój. leczyć choroby. ograniczyć stres i osiągnąć głębokie odprężenie.

   

  Neurobiologiczne korzyści z medytacji.

  Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

  Cena:


  Ziemia jałowa

  Autor: Magdalena Okraska

  Ci. których kolorowy pociąg z napisem „transformacja” powiózł wesoło daleko w przód. nie są w stanie po prawie trzech dekadach zrozumieć. że ta sama zmiana zostawiła daleko w tyle setki tysięcy czy miliony ludzi. z większych i małych ośrodków. Nikogo z beneficjentów sytuacji nie interesowały losy pana Heńka z prywatyzowanej huty. pani Marioli z niepotrzebnego nagle osiedlowego magla czy pana Zdzisława z zamykanej odlewni. Po co. skoro kolorowy pociąg pędził przed siebie w stronę Europy. a żeby z niego nie wypaść. trzeba było mocno trzymać się na zakrętach? Trudno odwracać się w pędzie.Plan Balcerowicza był wyrokiem śmierci dla mniejszych ośrodków. Życie. które od przedwojnia toczyło się wokół kopalni. huty. odlewni czy wytwórni. kilka razy zamigotało i przygasło. Z ust do ust powtarzano mantrę – s

  :

  Cena:


  Duchowe życie mózgu

  Autor: Kenneth M. Heilman

  Na planecie zamieszkałej przez 6.9 miliarda ludzi 6 miliardów praktykuje jakąś formę religii.

  Chrześcijanie. muzułmanie. hindusi stanowią dwie trzecie wszystkich wierzących. Pozostałe 1.4 miliarda to wyznawcy buddyzmu. shinto. sikhizmu. judaizmu. bahaizmu i rozmaitych religii ludowych. Łącznie 87% ludzkości wierzy w jakąś siłę nadprzyrodzoną. Ta liczba robi wrażenie.

  Rozmaite grupy ludzi nadają suwerennemu bóstwu imiona i przypisują mu najróżniejsze atrybuty. Niektóre bóstwa są antropomorficzne. inne bardziej abstrakcyjne. W tradycjach mistycznych głównych światowych religii – systemów wierzeń. które uznajemy za duchowe – pojawia się wspólny wątek obecny w odmiennych i zdecydo

  10.5: https://woblink.com/ebook/keesh-syn-keesha-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-jack-london-140804u

  Cena:


  Jak oni komentują?!

  Autor: Tomasz Gawędzki

  – Finały NBA w latach 90-tych w TVP bez panów Szaranowicza i Łabędzia oraz słynnego zawołania „Hej. hej. tu NBA!”?

  – Mecze reprezentacji Polski przed erą Borka i Hajty bez emocji w głosie pana Dariusza Szpakowskiego?

  – Nieudawana walka kolarzy z własnymi organizmami na trasach wielkich tourów bez jedynego w swoim fachu duetu Jaroński – Wyrzykowski?

  – Dalekie loty Adama Małysza i Kamila Stocha bez wzniosłych słów panów Babiarza i Szaranowicza?

  To by się nie mogło udać!

  Komentatorzy sportowi w świadomości kibiców są tak ważni. że nie sposób przeżywać w pełni zawodów sportowych bez ich głosów w tle. Mają zarówno swoich sympatyków. jak i przeciwników. Jedni ich uwielbiają. inni wyszydzają. sugerując nawet. że czas najwyższy zniknąć

  49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

  Cena: William Hughes  jerzy pilch pod mocnym aniołem, natasha preston silence, o miłości wroga, andrzej białas, radzieckie eksperymenty, szczęśliwa skóra, projektowanie lego, stanisław mocek, wprowadzenie do informatyki, kasper sipowicz, zapewnienie gwarancja, mirosław bochenek, wojna polsko ruska, język matematyki sprawdzian pdf, współczesna filozofia…