Weekend we Włoszech

Autor: Miranda Lee

Harriet McKenna jest najlepszą asystentką. jaką Alex Kotana kiedykolwiek miał. Praktyczna. doskonale zorganizowana. zawsze profesjonalnie zdystansowana. Stara się nie wypaść z roli nawet wtedy. gdy po rozstaniu z narzeczonym wali jej się świat. Alex chciałby ją pocieszyć. Jego zdaniem Harriet potrzebuje trochę odpoczynku i zabawy. dlatego zaprasza ją na wspólny weekend do Włoch…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/32238/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż

Autor: Piotr Bąk

Biografia Arka Gołasia napisana we współpracy z rodziną i bliskimi.

Zwyczajny. skromny chłopak. Tak mówili o nim ci. którzy kiedykolwiek spotkali go na swojej drodze. I choć przyjaciele i znajomi wiedzieli. że potrafił także dobrze się zabawić. a w złości rozbić telefon o ścianę. wszyscy pozostawali zgodni co do jednego: był jednym z największych talentów w historii polskiej siatkówki.

Tragiczny wypadek na autostradzie w Austrii sprawił. że marzenia 24-letniego Arkadiusza Gołasia w jednym momencie zostały brutalnie przerwane – niespełna dwa miesiące po ślubie z Agnieszką i osiem dni po zakończeniu mistrzostw Europy. w których z reprezentacją Polski zajął piąte miejsce…

Piotr Bąk postanowił zadbać o to. by pamięć o tym wyjątkowym siatkarzu nigdy się nie zatarła

19.43: https://woblink.com/ebook/koncert-muzyki-dawnej-andrzej-turczynski-33101u

Cena:bioetyka definicja, john milton raj utracony pdf, fce testy książka pdf, iwona nadratowska, mróz zerwa pdf, asceta indyjski, czarownice są wśród nas, listy nie miłosne, bez znieczulenia jak powstaje człowiek pdf, między bajki włożyć frazeologizm, czas pokaże pdf, cisnienie skurczowe, kazimierz wolny, kolejne 365 dni mobi, maria brzozowska, katarzyna szeliga, schwedenkräuter, cel operacyjny, zwierzyniec bralczyk…