ISBN

9788394828936: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-4-jozef-slonecki-32120u

Cena:


Marketing

Autor: Eugeniusz Michalski

Nowe wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika do nauczania podstaw i specjalizacyjnych zagadnień marketingu.

Publikacja ukazuje związki marketingu z zarządzaniem. mikro- i makroekonomią. psychologią. socjologią. przemysłem i handlem. Jest bogato ilustrowana rysunkami i przykładami doświadczeń polskich przedsiębiorstw. Zawiera indeks rzeczowy i bibliografię. a po każdym rozdziale pytania i polecenia. kwestie dyskusyjne i studium przypadku.

Ogromną zaletą książki jest przystępny język i przejrzysta struktura wykładu. Szerzej niż w innych podręcznikach nawiązuje do podstawowych funkcji zarządzania (planowania. organizowania. przewodzenia i kontrolowania) omawia politykę i kalkulacje cen. rolę logistyki w dystrybucji. za

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Głód miłości

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Nie każdy związek zaczyna się idealnie i nie zawsze jest bajką. Czasem trzeba wejść do czyjegoś piekła i w nim poszukać miłości.

Natasza Socha. pisarka. autorka m.in. Biura przesyłek niedoręczonych

Młody adwokat. Dawid. ma w życiu wszystko oprócz tego. co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę. Martę. Nie wie jeszcze. że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.

Dawid odwiedza Martę w szpitalu. gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć. skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie. by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią. jakby miała przed sobą największego wroga.

Natalia Nowak-Lewandowska kolejny raz udowadnia. że nie boi się najtrudniejszych tematów i prezentuje czytelnikom niebanalną historię miłosną opartą na bólu. niepewności i niepokoju. Przeczytajcie i przekonajcie się. jak wygląda głód miłości.

Joanna Szarańska. autorka cyklu Kalina w malinach

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


ISBN

9788380643390: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Zawsze możesz na mnie liczyć

Autor: Marion Lennox

Gdy Tom zostaje ciężko ranny. Tasha pojawia się w jego przychodni w Australii. Chce spłacić dług wdzięczności – Tom półtora roku temu przeprowadził ją przez najtrudniejsze chwile w jej życiu. Przejmuje opiekę nad pacjentami. a także nad samym Tomem. Pobyt w domu Toma budzi w niej uśpione emocje. Tom również czuje. że wreszcie spotkał właściwą kobietę. Tasha jednak obawia się. że Tom. który ma opinię kobieciarza. zrani ją i zawiedzie jak jej były mąż…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99audiobook księga dżungli, posacka, dziewczyna z gór warda, graveyard keeper science, książki dla młodzieży ranking, płomień crossa pdf download, słodkie magnolie książki, układ tn s, piotr ćwiąkalski, perska milosc, schaffer psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, antropomotoryka osiński, virginia woolf własny pokój, shantaram mobi, dzieci z bullerbyn książka do czytania w internecie, opaliński bartłomiej, tomasz bonek, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców chomikuj, gta 5 części łodzi podwodnej, alfie bloom, leczy rany, meritum rachunkowość, halszka opfer, perfekcyjna pani domu poradnik…