Otchłań

Autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Czy wiecie co to jest cierpieć? Co to jest wić się w konwulsjach bólu? Co to jest powtarzać sobie w duszy i ustami: bez rady! bez rady?!… Czy wiecie. co to jest położenie bez wyjścia. starajcie się to zrozumieć: położenie bez wyjścia… starajcie się to zrozumieć. wniknąć w to zdanie. Nie tak. jak się mówi sto razy na dzień. ale wniknijcie w to. Tkacz. który nie ma majątku. który czuje. że ślepnie. który utrzymuje rodzinę z pracy — oto jest sytuacja bez wyjścia…

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


I tak wygrasz

Autor: Jeffrey Archer

Powieść niczym Kane i Abel. trzyma czytelnika w szachu od pierwszej do ostatniej strony!

Jeffrey Archer zakończył sagę o rodzinie Cliftonów i zabrał czytelnika w niezwykłą podróż w poszukiwania przeznaczenia i przeszłości.

Leningrad 1968. Aleksandr i Władimir marzą o wielkiej przyszłości – każdy na swoją miarę. Kiedy ojciec tego pierwszego zostaje zgładzony przez KGB za to. że próbował utworzyć niezależny związek zawodowy. wszystkie marzenia chłopca wydają się stracone. A jednak wraz z matką podejmuje desperacką próbę ucieczki z ZSRR. Czy powinni wsiąść na statek płynący do Stanów Zjednoczonych czy do Wielkiej Brytanii? O tym decyduje rzut monetą…

W tej niezwykłej opowieści przemierzamy dwa kontynenty. podążając za porażkami i zwycięstwami Aleksandra. który próbuje podbić swój nowy świat. I musi upłynąć trzydzieści lat. by on sam odkrył. gdzie leży jego przeznaczenie. i stawił czoło przeszłości. którą pozostawił w Rosji.

Jeffrey Archer. ten niezwykły gawędziarz. wraca z powieścią wręcz zniewalającą. która trzyma w napięciu jak niegdyś jego Kane i Abel. – Joanna Lumley

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788323395379: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/europejskie-kino-gatunkow-piotr-kletowski-139044u

Cena:silent hill 2 poradnik, pola figur płaskich zadania klasa 6 pdf, thorin dębowa tarcza charakterystyka, angielski krok po kroku pdf, hydrobiologia, sejf tomasz sekielski, córki grabowskiego, myślenie pytaniami pdf, kto wiatr sieje książka, relacje człowiek natura w literaturze, spij spokojnie, soldiers ludzie honoru 2, na plaży chesil pdf, niemiecki słownictwo tematyczne pdf, projektowanie gier w środowisku unity 3.x chomikuj, joanna haberko, deniwelacja mróz pdf, ambasador bahr, sex mp3, buszujący w zbożu pdf, logistyka w biznesie…