Psychologia sprzedaży

Autor: Brian Tracy

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.

Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.

W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym wa

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:teoria przekładu, chloe sarah brianne pdf pl, interpretacja ekg kurs podstawowy, katastrofa kosciuszki, słownik matematyczny polsko angielski, kindle.com, oskar i pani roza ebook, odczuwanie architektury pdf, łacinnicy, sodoma pdf, syzyfowe prace żeromski, agata borkowska, far cry 3 poradnik, andrzej sztando, w jego oczach alicja sinicka pdf, wielki projekt hawking…