Wprowadzenie do filozofii religii

Autor: Meister Chad

CZY MOŻNA ZROZUMIEĆ I OCENIAĆ RELIGIĘ. BĘDĄC NIEWIERZĄCYM? CZY DA SIĘ POGODZIĆ TEORIĘ EWOLUCJI Z KREACJONIZMEM? JAK POWSTAJĄ DOŚWIADCZENIA RELIGIJNE?

 

Wprowadzenie do filozofii religii to kilkakrotnie wznawiana w języku angielskim synteza współczesnej wiedzy na temat filozofii religii. Chad Meister pisze żywym. przystępnym językiem i prowadzi czytelnika krok po kroku przez najważniejsze pojęcia. W dziesięciu rozdziałach prezentuje różnorodność religijną. wychodząc od cech łączących poszczególne wierzenia. takich jak jaźń czy drogi do osiągnięcia zbawienia i jego znaczenie. W interesujący sposób ujmuje zło naturalne (katastrofy) i moralne (wojny). a także relacje pomiędzy nauką i religią oraz wiarą i rozumem.

 

„Z pewnością jest rzeczą wartościową. jeśli a

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:


Narodziny królowej

Autor: Rebecca Ross

Magiczne połączenie „Gry o Tron” i „Czerwonej Królowej”

Valenia to Królestwo. w którym wyjątkowo uzdolnione dziewczyny uczą się w prestiżowej szkole. aby rozwinąć jedną z pięciu pasji. Dziadek Brienny umieścił swoją wnuczkę w jednej z placówek. chociaż doskonale wiedział. że dziewczyna nie ma w sobie odpowiednich zdolności. aby zdobyć patrona.

W dniu letniego przesilenia Brienna jako jedyna z uczennic zostaje bez opiekuna. przez co nie może dalej się rozwijać. Kilka miesięcy później na jej progu zjawia się tajemniczy mężczyzna. który oferuje pomoc. Nowy sojusznik tak naprawdę chce ją wykorzystać. aby obalić króla i przywrócić tron prawowitej królowej przylegającego królestwa.

W świecie. w którym to kobiety mogą władać magią. a ostatnia królowa Maevany zos

29: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-1-wyprawa-rafal-debski-134576u

Cena:


ISBN

9788365904225: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-yote-michrowski-tadeusz-134793u

Cena:


Gliniarz

Autor: Laurelin Paige

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej!

Livia Ward marzy o tym. by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym. że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia. kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly.

Mężczyzna nie spodziewał się. że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce. aby Kelly został ojcem jej dziecka. ale bez żadnych zobowiązań. On dostanie kilkanaście nocy z kobietą. o której nie może przestać myśleć. a ona spełni swoje marzenie.

Układ wydaje się prosty i oczywisty dla obydwu stron. Wszystko dokładnie ustalili. więc co może pójść niezgodnie z planem?

__

O autorkach

Laurelin Paige – bestsellerowa amerykańska pisarka. która sprzed

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 10


Cela numer 17

Autor: Dominik Dan

Kolejny kryminał słowackiego autora z detektywem Richardem Krauzem w roli głównej. Boże Narodzenie to czas radości i odpoczynku. ale nie dla wszystkich – Krauz musi wstać od świątecznego stołu. by zbadać sprawę nieboszczyka znalezionego z bagnetem w plecach na jednej z ulic Naszego Miasta. To jednak dopiero początek zagadek. Kiedy w ręce detektywa trafia dziennik doktora Kamila Puskailera. skazanego przed laty za zabójstwo żony. ale uparcie powtarzającego. że jest niewinny. Krauz. łamiąc policyjne regulaminy. postanawia na własną rękę dociec prawdy i ostatecznie udowodnić jego winę… lub niewinność.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 28


https://woblink.com/product-publication/download/135641/epub

1:

:

Cena:


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:wędrówka dusz pdf, shadow of the colossus poradnik, podstawy budowy silników, ze świata czterech stron tekst, sprawdzian z edukacji polonistycznej klasa 2, biblia warszawska pdf, gta v city, fce słownictwo pdf, romans bestseller, kuźmińscy mara, doktor dolittle i jego zwierzęta do pobrania, brzeziński elementy metodologii badań psychologicznych pdf, decydujący moment, wzory umów gospodarczych, napraw mnie pdf, ebook nauka angielskiego, supermózg, pan samochodzik i templariusze książka, konflikty światowe, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem…