Karmelovy popcorn

Autor: Katarzyna Wagasewicz

Młoda Sofia. ambitna pracownica agencji reklamowej. coraz bardziej angażuje się w wyścig szczurów. Jednak tym razem na mecie nie czekają na nią prestiż i awans… Czy uda jej się wyplątać z sieci korporacyjnych intryg. zanim straci to. na czym zależy jej najbardziej? Czy znajdzie w sobie odwagę. by podążać za marzeniami?

„Karmelovy popcorn” to wzruszająca historia o miłości. wybaczaniu. pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się z kolan. gdy wydaje się. że już wszystko stracone.

Absolutnie czarująca historia. Pełna optymizmu i dowcipnych perypetii. Zaskakuje jak życie oraz uczy. że zemsta wcale nie musi być słodka.

Katarzyna Dąbrowska. www.czytamiogladam.pl

Czytając „Karmelovy popcorn” poczujecie się jak

:

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


Amber

Format: EPUB.MOBI

34.8

1:

Cena:


Skarb Szeptuchy

Autor: Pati Maczyńska

Legendy stanowią ogromne źródło inspiracji dla wielu pisarzy. Mogą traktować o różnorakich typach bohaterów i składają się także z wielu motywów. w tym fantastycznych. nieprawdopodobnych i nierealnych.

Legendy posłużyły także Pati Maczyńskiej do stworzenia niezwykłej historii. którą zawarła w swojej książce ‚Skarb Szeptuchy’. Autorka opisała perypetie rodziny Sjenów-Sowińskich na tle regionalnych legend oraz podań. a akcję umieściła w wielu różnych lokalizacjach: Roztocze. Nałęczów. Szlak Sobieskiego. Rodzina Sjenów-Sowińskich nie jest zwykłą rodziną. Spotykają ich różne zadziwiające przygody. wraz z udziałem intrygujących stworów rodem z przytaczanych legend.

Zagadkowy okazuje się już sam prolog. który dzieje się w roku 23

29.79: https://woblink.com/ebook/stara-flota-tom-5-wyzwanie-nick-webb-134897u

Cena:mechanika ogólna statyka, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, philip reeve, opowieść wigilijna ebook, scenariusz przedstawienia o podróżach, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka pdf, focus 10, wynaturzenia, św. dymfna, najwięksi mordercy, natalia ist sex, dieta antymiażdżycowa, tajemnicze historie ii wojny światowej, halina sienkiewicz jarosz…