ISBN

9788380872998: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/magia-sprzedazy-robert-grzybek-30728u

Cena:


Matka. Niesmaczna sztuka w 2 aktach z epilogiem

Autor: Stanisław Ignacy Witkiewicz

Dramat „Matka” Stanisława Ignacego Witkiewicza jest w warstwie fabularnej parodią psychologicznego dramatu rodzinnego. W sposób groteskowy przedstawia relacje dorosłego syna z jego matką. które sprowadzają się do finansowego wyzysku matki. Postaci dramatu głoszą katastroficzne poglądy Witkacego. całość można odczytywać jako karykaturę relacji społecznych.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Trzy przyjaciółki

Autor: Judith Lennox

Czy można znaleźć prawdziwą miłość? A prawdziwą przyjaźń? „Trzy przyjaciółki” to poruszająca historia o granicach związków i miłości. Poznajemy losy Liv. Katherine oraz Rachel. obserwujemy rozwój ich przyjaźni. To opowieść o snuciu marzeń i bolesnych upadkach. poszukiwaniu miłości. borykaniu się z tragediami. o pogoni za sukcesem i radzeniu sobie z porażką. Romantyczna Liv wybiera karierę uniwersytecką; cyniczna pragmatyczka – Katherine – woli światła wielkiego miasta i jedzie do Londynu. by tam rozpocząć karierę dziennikarską; Rachel wychodzi za swojego pierwszego ukochanego. Magnetyzująca narracja Judith Lennox. a zwłaszcza jej przejmująca szczerość. sprawia. że powieść porusza czytelnika do głębi.

Judith Lennox ma na koncie międzynarodowe bestsellery. Tę wybitną pisarkę już porównuje się do Rosamunde Pilcher oraz Elizabeth Jane Howard.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 20.9


Krok w nieznane

Autor: Judith Lennox

Niezapomniana opowieść o miłości i stracie. chciwości i pożądaniu. o tajemnicach. które mogą scalić rodzinę lub bezpowrotnie ją zniszczyć…

Rok 1915. Simla. Indie. W życie pięknej Elizabeth Ravenhart. która mając zaledwie osiemnaście lat poślubiła żądnego przygód lekkoducha Jacka. wdziera się tragedia. Owdowiała Bess pozostaje bez środków do życia. Decyduje się wrócić do Anglii. pozostawiając swego syna. małego Frazera. pod opieką babki. Zgodnie z umową. Cora ma za jakiś czas wysłać do niej chłopca. Babka nie zamierza jednak dotrzymać słowa… Życie Bess zmieni się znów dwadzieścia lat później. gdy dorosły już syn zapuka do drzwi jej domu w Edynburgu. aby odzyskać rodzinę i upomnieć się o rodzinne gniazdo.

„Krok w nieznane” to zapierająca dech w piersiach podróż z kolonialnych Indii. przez Londyn czasów pierwszej wojny światowej. aż do dzikich zakątków Szkocji.

Judith Lennox

Wychowywała się w rolniczym hrabstwie Wiltshire w Anglii. Studiowała na Uniwersytecie w Lancaster. gdzie poznała swojego przyszłego męża. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej powieści historyczne cieszyły się zawsze uznaniem krytyków i czytelników. W Polsce ukazały się m.in.: „Duchy przeszłości” (1999). „Ślady na piasku” (2001). „Trudne powroty” (2004). „Wszystkie moje siostry” (2007).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 19.9etyka arystotelesa, herbart pedagogika, czarny młyn pdf, giddens socjologia, sentymentalna bzdura pdf, głębia osobliwości, bez strachu, audiobooki sf, jan zimmermann prawo administracyjne pdf, ebook szatan z siódmej klasy za darmo, serce gangstera anna wolf pdf chomikuj, jan sochoń, smutno mi, boże, ryszard czarnecki stanisław czarnecki, tamta kobieta, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, zarzut potrącenia w procesie, zatoka świń książka pdf, sopot przewodnik, vademecum geografia pdf, roman murawski, ratownictwo medyczne książka, zdekoncentrowany, marketing polityczny pdf…