Biorezonans i inne techniki terapeutyczne

Autor: Rastocny Stefan

Dzięki tej książce dowiesz się:

– czym są biofizkalne metody terapeutyczne. biorezonans. terapia częstotliwościowa. celowana terapia molekularna.

– jak skutecznie zwalczać choroby powodowane przez bakterie. wirusy. grzyby. pasożyty.

– jakie skutki powoduje tłumienie potliwości.

– dlaczego niewłaściwy sposób odżywiania stanowi przyczynę wielu chorób.

– na czym polega zdrowy styl życia.

– jakie dolegliwości może powodować spożywanie mleka. pszenicy. jajek. dodatków do żywności.

– jak na nas działa smog elektromagnetyczny i jak go unikać.

 

Praktyczne rozwiązania wielu problemów zdrowotnych.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.9


:

:

Cena:


Polowanie na Dianę

Autor: Przemysław Karbowski

Rok 1984 był to dziwny rok. w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały. że nie będzie wesoło. No. może tylko trochę… Dzieci bawiły się w wojnę w Libanie. dorośli bawili się w walkę z reżimem. a reżim bawił się w swoje utrzymanie się przy władzy. Polscy hokeiści też się bawili niezgorzej. i to na zimowych igrzyskach olimpijskich. tylko dzisiaj już nikt w to nie uwierzy…

W pięknych okolicznościach deficytu towarów i nadwyżek emocji zwykła rodzina wpada w wir niezwykłych zdarzeń z pogranicza religii. polityki. historii. a nawet literatury. Na scenę wkraczają górnicy. esbecy. duchowni i sąsiedzi. Tylko mały Przemek i jeszcze mniejsza Anka na scenie już stoją i pytają niewinnie: o co tu. do ciężkiej cholery. chodzi?

Wydawnictwo: RW2010

Cena: Jerzy Chromik


Samochód w firmie

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Przedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystują różne środki transportu. które są dla nich niezbędnym narzędziem pracy. Wydatki związane z ich nabyciem i eksploatacją mogą być znaczne i po spełnieniu określonych warunków – zaliczane do kosztów uzyskania przychodów. Niezwykle istotne. a także sprawiające przedsiębiorcom wiele trudności są kwestie związane z odliczaniem VAT od pojazdów samochodowych.

Publikacja w szczegółowy i usystematyzowany sposób omawia zagadnienia związane z prawidłowym rozliczaniem wydatków samochodowych. Z opracowania Czytelnik dowie się m.in.: 

§ Jakie są zasady odliczania VAT od pojazdów samochodowych

§ Które wydatki na samochód można zaliczyć do kosztów podatkowych

§ W jaki s

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9święci grzesznicy tom 3 pdf, na wędrówkę mp3, socjologia edukacji, sport pdf, samantha young wszystko co w tobie kocham pdf, bura i szał, zbiór zadań z olimpiad chemicznych, elżbieta lis, wojtek miłoszewski kastor, joga pdf, energia węglowa, walcząc z ciszą pdf, korab karpowicz, nowoczesne struktury organizacyjne, przemysław śleszyński, pieniądze świata, wolf magda mila pdf, fizjologia górski, matematyka z plusem klasa 6 sprawdziany pdf…