Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788366134508: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/narodziny-krolowej-rebecca-ross-134579u

Cena:


ISBN

9788380171701: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/perspektywy-rozwoju-polskiej-polityki-spolecznej-doswiadczenia-i-wyzwania-barbara-szatur-jaworska-133409u

Cena:


Strzały w Kopenhadze

Autor: Niklas Orrenius

Czy granice wolności słowa istnieją?

Książka nominowana do najbardziej prestiżowej szwedzkiej nagrody literackiej – Nagrody Augusta w kategorii Literatura faktu w 2016 roku.

Niklas Orrenius przez rok towarzyszył Larsowi Vilksowi. kontrowersyjnemu szwedzkiemu artyście. wokół którego zrobiło się głośno. kiedy w 2007 roku narysował karykaturę Mahometa. Bluźnierczy rysunek ściągnął na niego i Szwecję gniew muzułmanów.

Od tego momentu Vilks stał się oficjalnie wrogiem islamu. a radykalne organizacje nawołują do zabicia artysty. Kiedy doszło do pierwszego zamachu. Vilksowi przyznano stałą ochronę policji. Tym samym stał się „artystą radioaktywnym”. więźniem we własnym kraju i we własnym domu.

Działania artystyczne Vilksa są trudne

:

Cena:


ISBN

9788380871403: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/menedzer-80-20-richard-koch-133653u

Cena:


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińskamezczyzna ktory gonil swoj cien, depresja pdf, rozdziobia nas kruki i wrony, zapomnij że istniałem pdf, katarynka książka pdf, danusha goska, ciekawe tematy na prezentacje z angielskiego, gra o tron książka pdf, anna dominiczak, adam kuchta, paweł grzywna, pasywne zarabianie, national geographic polska praca, dzieci z bullerbyn spis treści, alan carr jak rzucić palenie, podział ostateczny pdf, trynitarze, dzwonnik z notre dame katedra…