Greckie fascynacje

Autor: Jane Porter

Amerykanka Georgia Nelsen zgodziła się urodzić dziecko dla greckiego milionera Nikosa Panosa. Na prośbę Nikosa jedzie na jego prywatną wyspę. Nikos od lat żyje w odosobnieniu. dlatego Georgia czuje się na wyspie jak w więzieniu. Nie jest też przyzwyczajona. by ktoś ją nieustannie kontrolował. Atmosfera robi się napięta na skutek nieustannych różnic zdań i rosnącej wzajemnej fascynacji. Oboje jednak mają świadomość. że umowa kończy się w dniu narodzin dziecka…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kompleks bezpieczeństwa w regionie Azji Środkowej po 1991 r.

Autor: Marek Musioł

„Przedkładana Czytelnikowi książka wpisuje się w tak obecnie ważny. a zatem i szeroko badany. obszar badań nad bezpieczeństwem. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z oryginalnym tematem i nowatorskim podejściem do tej. tak popularnej. problematyki. Autor wykorzystuje bowiem teorię kompleksów bezpieczeństwa do szczegółowej analizy krajów poradzieckich zaliczanych do Azji Środkowej (Uzbekistan. Kazachstan. Turkmenistan. Kirgizja i Tadżykistan). Teoria ta. wraz z koncepcją sekurytyzacji. której także uwagę poświęcono w niniejszej pracy. mieści się w tzw. szkole kopenhaskiej – znanej już powszechnie. ale nie mającej wielu „uczniów” a zatem nie owocującej bogactwem publikacji na rynku polskojęzycznym”. /Prof. dr hab. E

29.9: https://woblink.com/ebook/kocham-tylko-tak-kate-sterritt-128059u

Cena:


Osiem minut

Autor: Darren O’Sullivan

Chris obiecał żonie. że wkrótce do niej dołączy. Wszystko dokładnie zaplanował. starannie wybrał czas i miejsce. Osiem minut przed przyjazdem pociągu stanął przy krawędzi peronu. Sara nie od razu zdaje sobie sprawę. że uratowała samobójcę. Powinna pójść swoją drogą. ale czuje się odpowiedzialna za mężczyznę. któremu ból i desperacja odebrały chęć do życia. Małomówny i tajemniczy Chris coraz bardziej ją intryguje. powoli staje się jej obsesją. Chociaż on wyraźnie jej unika. Sara zaczyna go śledzić. a potem odwiedzać w domu. Dąży do zacieśnienia znajomości. nie wie. że byłoby lepiej. gdyby niektóre sekrety na zawsze pozostały nieodkryte. Nie wie też. że wkroczyła na śmiertelnie niebezpieczną ścieżkę.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena:


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9odkupienie ewa pirce, tajemniczy ogród szczegółowe streszczenie, czy nauka pogrzebała boga, wiedźmin kolejność czytania, karta informacyjna przedsięwzięcia pdf, katy evans pdf, kłopot dla dwojga, autor eugeniusza oniegina, figura złożona reya, katarzyna kozioł, interakcje leków, książki o dwudziestoleciu międzywojennym, zranione uczucia figaro, graveyard keeper merchant…