ISBN

9788380171121: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/powroty-do-zrodel-joanna-goszczynska-128050u

Cena:


Czas ucieka

Autor: Wiesława Maciejak

Z fabularnym rozmachem opowiedziana historia o tym. że nie ma miłości bez zaufania i że warto walczyć o swoje szczęście…

Miłość Teresy i Ksawerego kwitnie. Jednak nagła decyzja Ksawerego o podróży do Londynu w sprawach. jak twierdził. zawodowych zmienia plany narzeczonych i zmusza ich do przesunięcia daty ślubu.
Choć odłożony ślub w końcu dochodzi do skutku. a powód wyjazdu wkrótce się wyjaśnia. jego konsekwencje burzą spokój Teresy. Nieoczekiwanie pojawia się dziecko. które komplikuje życie małżonków.

Czas ucieka. a bohaterowie powieści ‚A życie się toczy’ dopisują kolejne lata i kolejne wydarzenia do swoich losów.

Moje życie było banalne. Lata powojenne – trudne i biedne. Potem małżeństwo. macierzyństwo. praca zawodowa. niedająca satysfakcji. Przejście na emeryturę pozwoliło mi zająć się pisaniem. początkowo były to krótkie wspomnienia. opowiadania. wreszcie nabrałam odwagi i napisałam powieść. a właściwie dwie. Może mój przypadek dodam otuchy seniorom. którzy często uważają. że w starszym wieku – już tylko nuda. smutek i oczekiwanie…
Wiesława Maciejak autorka „A życie się toczy”

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


Policjanci. Ulica

Autor: Katarzyna Puzyńska

Prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cenzury. Po raz pierwszy tak szczerze o policjantach z ulicy!

Kim tak naprawdę są? Brutalami w starciu z ofiarą czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? Pierwsi na miejscu zbrodni. oko w oko z agresją. bezradnością. śmiercią. Widzą więcej. choć jadąc na wezwanie – nie wiedzą nic. To od szybkości i słuszności ich decyzji zależy dalsze postępowanie.

Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie. w rozmowach z policjantami ogniw patrolowo-interwencyjnych. wydziału ruchu drogowego i oddziałów prewencji Policji. Postawni mężczyźni w mundurach. Sprawne kobiety. Na pasach broń. pałka. gaz i paralizator. Zapach krwi. błysk lecącej petardy. chłód ostrza noża w ręku domowego kata. huk wystrzału służbowej broni. Przeczytaj! Poznaj prawdę!

Kupując tę książkę. wspierasz rodziny funkcjonariuszy. którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. W dowód uznania autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9katy evans mine, śmieszne scenariusze bajek, bez skrupułów pdf, adam cymer, traverser, minczewski marczenko, sex z niepełnosprawną, darmowe e-book, konflikty światowe, teresa gardocka, brzeziński elementy metodologii badań psychologicznych pdf, byle by czy byleby, wiedźmin krew elfów audiobook, kryteria behawioralne, kampania wrześniowa w skrócie, pancerne serce pdf, ontologie, dynastia miziołków pdf darmowy, zakazana arheologia, sadowski biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, puszkin bajki…