Korekta deklaracji podatkowej

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Korekta deklaracji podatkowej to formalny sposób na poprawienie błędów w zadeklarowanym rozliczeniu podatku.

W przypadku stwierdzenia błędu podatnik powinien skorygować swoje rozliczenia. W efekcie może powstać zaległość podatkowa lub nadpłata. W publikacji te dwie sytuacje zostały przedstawione osobno. ponieważ rządzą się odmiennymi prawami.

Publikacja zawiera również informacje w jakich przypadkach dopuszczalne i prawidłowe jest dokonywanie korekty rozliczeń na bieżąco. a kiedy wymagane jest korygowanie rozliczeń wcześniejszych.

Osobno przedstawione zostały zasady korekty deklaracji VAT. a to ze względu na szczególne reguły dotyczące niektórych przypadków korekty tego podatku.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


31132

3.66: https://woblink.com/ebook/avalanche-zane-grey-31132u

1

:

Cena:


The First Men in the Moon

Autor: Herbert George Wells

Another H.G. Wells classic sci fi. The novel tells the story of a journey to the moon by the impecunious businessman Mr. Bedford and the brilliant but eccentric scientist Dr. Cavor. Bedford bankrupt businessman who is making a comeback by writing a play. through a series of circumstances. teams up with Professor Cavor a recluse scientist who does not realize his own potential. Together they build a contraption. sphere. that can cut off gravity waves. Once on the moon Bedford and Cavor find that they are not alone. After a few adventures they are detained by the Moonies referred to mostly in this story as Selenites. Will they be able to make it back to Earth and warn the people of the strange creatures? Or will they be caught and who knows what may happen to them in the long run. The novel can also be read as a critique of prevailing political opinions from the turn of the century. particularly of imperialism.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Star Force. Tom 3. Bunt

Autor: B.V. Larson

Trwa wielka międzygwiezdna wojna między istotami żywymi i maszynami. Siły Gwiezdne znalazły się po stronie maszyn – ale na jak długo?

Trzeci tom serii przynosi punkt zwrotny dla Kyle Riggsa i jego gwiezdnych marines. Jasne staje się. w jaki rodzaj wojny wplątała się Ziemia. Na łasce makrosów. ludzie muszą walczyć przeciwko nowym. najróżniejszym rasom obcych. zarówno takim. które zasługują na zagładę. jak i takim. które bronią się przed najeźdźcą. Czy nowi wrogowie mogą stać się sprzymierzeńcami? Czy Riggsowi i jego żołnierzom uda się zrzucić maszynowe jarzmo?

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Malfetto. Północna Gwiazda. Tom 3

Autor: Marie Lu

Marie Lu zamyka historię Adeliny w zaskakującym i wspaniałym finale serii Malfetto.

Adelina staje przeciwko tym. którzy ją zdradzili i dokonuje ostatecznej zemsty. a mrok z jej wnętrza zaczyna wymykać się spod kontroli i zatacza coraz szersze kręgi. zagrażając wszystkiemu. co dziewczyna osiągnęła.

Kiedy pojawia się kolejne niebezpieczeństwo. Adelina musi rozdrapać stare rany. stawiając w niebezpieczeństwie nie tylko siebie. ale wszystkich malfetto. Aby chronić królestwo. Adelina i jej Drużyna Róży musi połączyć siły z Bractwem Sztyletu i wyruszyć na ryzykowaną wyprawę. Ten niełatwy sojusz może zaś okazać się prawdziwym niebezpieczeństwem.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.4ebook co to, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, gta online skoki kaskaderskie, sapiens od zwierząt do bogów mobi, karolcia karty pracy do wydruku, piotr szeląg były ksiądz, adam szustak przeszłość, minecraft porady, forajter, bilet do szczęścia, książki psychologiczne pdf, wrzuta top 20, etnologia studia, szalony przewodnik, dariusz wrzosek, tajemniczy przybysz…