Rafael

Format: EPUB.MOBI

4.9

1:

Cena:


Instrukcja obsługi solniczki

Autor: Szymon Hołownia

Ks. Adam Boniecki o „Instrukcji obsługi solniczki”:

Hołownia nie należy do tych. co ‚patrzą na prawo. patrzą na lewo. A patrząc – widzą wszystko oddzielnie. że dom…. że Stasiek…. że koń…. że drzewo…’. Hołownia pisze o bezdomnych. o dobrej zmianie. o ministrze Waszczykowskim. o papieżu Franciszku. księdzu Międlarze i biednych jak mysz kościelna księżach. o uchodźcach. misjonarzach. Helenie Kmieć. o tym. co (‚oddzielnie’) codziennie widzimy. Każdy felieton. jak zapis sejsmografu. pokazuje. że we wszystkich sytuacjach i sprawach zawsze jest miejsce na miłość. Książka absolutnie nie nabożna. jest ewangeliczną książką o miłości.

Szymon Hołownia:

Początkowo wydawało mi się. że pomysł wydania zbioru felietonów jest ‚o taki o’ – takie mu

28: https://woblink.com/ebook/zdrowe-lody-christine-chitnis-30132u

Cena:


Uśmiech

Autor: Cezary Harasimowicz

Tekla jest naburmuszona i smutna. Po śmierci mamy. uśmiech całkiem zniknął z jej twarzy. Dziewczynka mierzy się z zalewającym ją smutkiem. gdy w jej życie wkracza tajemnicza Pani z Bilboardu. Od tej chwili rozpoczyna się pełna zwrotów akcji. nieco szalona i niezwykła przygoda Tekli.

„Uśmiech” to opowieść o przezwyciężaniu trudów i smutków. o poszukiwaniu szczęścia. To także historia. która uczy. że każdy dzień jest szansą na odnalezienie uśmiechu. tego prawdziwego. 

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development (PSTD.

Na 256 stronach znajdą Państwo najciekawsze studiów przypadku z dziedziny zarządzania firmą szczególnie w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim. Wybór artykułów pochodzi z czasopisma „Personel i Zarządzanie”.

Praktyki HRM to pozycja nie tylko dla działów HR. lecz także dla menedżerów. którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z doradców ds. personalnych. Dzieje się tak w małych i średnich przedsiębiorstwach. w których często nie ma wykwalifikowanego specjalisty z obszaru HR.

Każda Firma musi wypracować własne narzędzia i metody postępowania w newralgicznych dla niej obszarach. lecz praktyki innych f

23.92: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie-infor-pl-sa-30718u

Cena:


ISBN

9788394478391: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/b

Cena:


Turkiestan

Autor: Wiaczesław Piotrowski

Wojny. konflikty religijne. zatarcia z władzą. walka o przeżycie i wreszcie wielka miłość. która łączy głównego bohatera – Polaka z córką atamana kozackiego. Nie wszystko jednak układa się zgodnie z myślą zakochanych. Ojciec dziewczyny jest przeciwny związkowi. W tych trudnych czasach Ignac decyduje się na porwanie swojej ukochanej i razem wyruszają do Turkiestanu. pokonując tysiące kilometrów i zmagając się z wieloma groźnymi i niebezpiecznymi sytuacjami. Gdy na miejscu znajdą dla siebie dom. to nie zakończy ich problemów. Tęsknota za Polską nie pozwoli ani na chwilę zapomnieć bohaterowi o ojczyźnie.

Czy trudna walka o powrót do ukochanej wolnej Polski zakończy się sukcesem?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32problemy ekologiczne, eneida wergiliusza, yossi ghinsberg prawdziwa historia, fce tests 2016 pdf, chłopcy z placu broni opracowanie, kreatywność sa, żywoty świętych pańskich, tomasz szkudlarek, angielski w podrozy, ochrona danych osobowych książka chomikuj, organy administracji rządowej i samorządowej, złe dzieci, chyłka 3, gliny z innej gliny, wojciech federczyk, agnieszka surma, kurs biblijny, ja inkwizytor wieże do nieba pdf, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, frank „irlandczyk” sheeran, mirosław oczkoś, żyj pozytywnie ze skalską, kanon medycyny, spójniki niemiecki ćwiczenia pdf…