Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami

Autor: Artur Rolak

Poznaj historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu!

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem. po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał. często musiał rezygnować z dalszej gry. bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem. który triumfował w legendarnym Wimbledonie. 

Dowiedz się. jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj. jak ważny był wyjazd do USA i Czech. kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem. jego rodziną. trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Łukasz jest idealnym przykładem na to. że

34.99: https://woblink.com/ebook/motorhead-ochlejmordy-i-zadymiarze-martin-popoff-128587u

Cena:


Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure

Autor: John Cleland

Język angielski

Poziom B2-C1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Fanny Hill przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Fanny Hill dostępne na poltext.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9


ISBN

9788381193450: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

Cena:


Kropki i kreski

Autor: Michał Zioło

Ta książka to notes wędrowców. Stworzyli go dwaj mnisi – Michał i Wojciech. O sobie mówią z uśmiechem. że są amatorami. Wskrzeszają w ten sposób pierwotne znaczenie tego słowa. które z łacińskiego ‚amo’ oznacza tego. który kocha.

Ci dwaj wędrowcy Boga miłują świat. obserwują go i opowiadają. Michał zapisuje w notesie portrety ulubionych pisarzy. Dla niego. trapisty. mało podróżującego mnicha zakonu o surowej regule. lektura jest sposobem przemierzania świata ludzkich różnorodności. Wojciech. dominikanin. częściej od Michała w podróży służbowej. zapełnia kartki kreskami szkiców. zadziwiony pięknem. kruchością i przemijaniem świata. Ich podróżny kajet inspiruje czytelnika do tworzenia własnych notesów.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 21.99mobi epub, el principle, longin majdecki, wybitny pisarz polskiego oświecenia, potega umyslu, teksty kultury, ksiądz marek słowacki, skala inteligencji, gry dla dzieci biedronka i czarny kot, raport pileckiego pdf, ceny katalogowe monet polskich, dieta insulinowa jadłospis pdf, "wojciech nerkowski", carpe diem autor, dynastia miziołków pdf, symbol konfucjanizmu, fusion 360 zmiana jezyka, język polski jako obcy ćwiczenia…