Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk

Autor: Albert Rokicki

Nie jest to poradnik. z którego dowiesz się. jak w miesiąc zarobić milion na giełdzie.

Nie jest to podręcznik. w którym znajdziesz oderwaną od rzeczywistości teorię.

To książka. w której doświadczony inwestor podpowiada.

jak inwestując długoterminowo na giełdzie

możesz zabezpieczyć finansową przyszłość swoją i bliskich.

Przekleństwem giełdy jest to. że zdecydowana większość inwestorów chce w bardzo krótkim czasie osiągać ponadprzeciętne wyniki. Rozentuzjazmowany tłum kupuje akcje. tylko i wyłącznie z tego powodu. że zyskują na wartości. Skoro robi tak sąsiad. kolega z pracy. teść. a w dodatku przy każdej oka

:

Cena:


Der Brigant

Autor: Edgar Wallace

Anthony Newton. der nach vielen Versuchen. nach dem Krieg wieder Fuß zu fassen. sein Auskommen mit Verbrechen verdient. Er hatte den Grundsatz. seine Räubereien auf möglichst höfliche Weise auszuführen. Nur einmal musste er davon abweichen. als er in das Haus des Millionärs Poltue einbricht und diesen erstochen in seinem Bett findet…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development (PSTD.

Na 256 stronach znajdą Państwo najciekawsze studiów przypadku z dziedziny zarządzania firmą szczególnie w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim. Wybór artykułów pochodzi z czasopisma „Personel i Zarządzanie”.

Praktyki HRM to pozycja nie tylko dla działów HR. lecz także dla menedżerów. którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z doradców ds. personalnych. Dzieje się tak w małych i średnich przedsiębiorstwach. w których często nie ma wykwalifikowanego specjalisty z obszaru HR.

Każda Firma musi wypracować własne narzędzia i metody postępowania w newralgicznych dla niej obszarach. lecz praktyki innych f

23.92: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie-infor-pl-sa-30718u

Cena:


Co zdarzyło się w Lake Falls

Autor: Artur K. Dormann

Śmiertelnie chore dziecko. nieśmiertelny mężczyzna i niebezpieczna propozycja.

Victoria przybywa do Lake Falls. miasteczka położonego w malowniczej górskiej dolinie. Z trudem odbudowywane poczucie stabilizacji niszczy wiadomość o zdiagnozowaniu u córki nieuleczalnej choroby. W chwili gdy kobieta znajduje się na skraju załamania. pojawia się nadzieja. Obcy mężczyzna oferuje swoją pomoc. ale umowa między nimi ma drugą. mroczną stronę. a koszty okażą się znacznie wyższe. niż przewidywała. Victoria staje przed wyborami. których konsekwencji nie potrafi przewidzieć. Każda postać z jej otoczenia okazuje się kimś zupełnie innym. Nie wiedziała. że Lake Falls od początku skrywało tajemnicę…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lemoniada

Cena:


The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9systemy wspomagania decyzji pdf, chandler pdf, bracia slater dominic pdf, inny swiat pdf, biofizyka molekularna, bluszcz symbolika, nadcisnienie u dzieci, monachomachia streszczenie, teoria błękitnego oceanu, sylvia browne, marta kuc, cobel, przeznaczenie dusz pdf, virion obława audiobook, historia komunizmu, książki religijne pdf, złączeni zemstą cora reilly, tokarczuk ostatnie historie…