ISBN

9788301201708: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/rozmowy-o-biblii-narodziny-judaizmu-anna-swiderkowna-135670u

Cena:


Mity pracy

Autor: Adrian Furnham

To nie jest zwykła książka o pracy.

Osiem godzin dziennie i pięć dni w tygodniu. co daje nam – jeśli akurat nie przydarzą się nadgodziny – 40 godzin tygodniowo. I tak przez większą część roku. Praca to jedna z najważniejszych. a na pewno najbardziej czasochłonnych. rzeczy w naszym życiu. Mimo to chyba każdy odniósł kiedyś wrażenie. że z jego firmą coś jest nie tak…

Mity pracy to kolejna. obok Mitów zarządzania i Mitów PR-u. książka. której autorzy mierzą się z błędnymi wyobrażeniami i stereotypami – tym razem na temat miejsc pracy. Ian MacRae. który prowadzi konsultacje psychologiczne dla firm. oraz Adrian Furnam. profesor łączący obszary psychologii i zarządzania. przyglądają się powszechnym nieporozumieniom. które uniemożliwiają przeds

https://woblink.com/product-publication/download/136140/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:kult przodków, dyrektor firmy jako lean menadżer pdf, winston graham przybysz z morza, miłość na gwiazdkę, mózg autystyczny, rymowanki dla dzieci, bez strachu, gta v city, stulecie winnych tom 3, dyrektorium katechetyczne, 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, bram stoker dracula pdf, przywódca katy evans pdf, samanta louis, komnenowie, jak odzyskać miłość, problem ekologiczny, mała księżniczka streszczenie, podwojna tozsamosc, sprawdziany z przyrody klasa 6, marketing 4.0 pdf, nie ufaj…