ISBN

9788301199616: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zlote-lata-polskiej-chuliganerii-1950-1960-piotr-ambroziewicz-124412u

Cena:


Dziennik łowcy przygód. Etiopia

Autor: Szymon Radzimierski

Prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć. co się czuje. gdy dzikie hieny jedzą ci z ręki albo hipopotam niemal wywraca łódź. którą płyniesz? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich. pijących krew. czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków? Dobrze trafiłeś! Przed nami jeszcze noc w bazie wojskowej na słonej pustyni. gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem. groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych. śmiesznych i szokujących. Pamiętasz młodego podróżnika i blogera. który zabrał cię na wyprawę do dżungli? To znowu ja. Simon. Tym razem chcę przemierzyć z tobą nieznane ścieżki tajemniczej. dzikiej Etiopii… Dołącz do mojej ekipy łowcy przygód! Ekstremal

Wydawnictwo: Znak

Cena: 21.99


Czy korzystasz z niepewnych haseł?

Autor: Praca Zbiorowa

Tylko bezpieczne. czyli odpowiednio skomplikowane hasło pozwala utrzymać komputer w stanie bezpieczeństwa. Sprawdź czy hasło. którego używasz jest trudne do odgadnięcia przez programy służące do rozszyfrowywania haseł?

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 29.9coben klinika śmierci, gramatyka angielski pdf, lektura asiunia, matasek pdf, rachunek kosztów książka pdf, wolf magda mila pdf doci, włodzimierz oniszczenko, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii książka, boliwia brazylia, gra o tron audiobook, kosmetologia i farmakologia skóry pdf, revved pdf, śmierć grabarza, wilcze leże audiobook, próba życia figaro pdf, magdalena lipińska, leszek pączek, malachow, śpiąca królewna bracia grimm, pwn wydawnictwo…