ISBN

9788380755710: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/nie-ma-jak-u-mamy-magdalena-witkiewicz-134448u

Cena:


Łamigłówki dla maluchów 2

Autor: Katarzyna Michalec

Łamigłówki. w których znajdziemy m.in. krzyżówki. labirynty. wykreślanki i wiele innych zadań. Przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. pozwolą maluchom sprawdzić wiedzę i przyjemnie spędzić wolny czas.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Choroby zatok przynosowych

Autor: Bożydar Latkowski

Książka bardzo przydatna dla lekarzy rodzinnych. internistów i otorynolaryngologów w codziennej praktyce z uwagi na dużą zapadalność na choroby zatok przynosowych w naszym kraju .

Odrębności etiologiczne i kliniczne wskazują. że nie każda choroba zatok przynosowych jest bezpośrednio i bezwzględnie powiązana ze strukturami nosa. Z tego powodu autorzy podjęli próbę zajęcia się zatokami przynosowymi zostawiając „na uboczu” nos i jego bogatą fizjologię. kładąc duży nacisk na wywiad.

Książka bardzo przydatna w codziennej praktyce. zarówno dla otorynolaryngologów. lekarzy rodzinnych a także internistów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109czerwień sobczak, bianca iosivoni, teoria dyskursu, fizyka pdf, opowiesc podrecznej ksiazka, anatomia. 100 ćwiczeń rozciągających, współczesne systemy polityczne pdf, jerzy bałdyga, taniec życia, współczesny terroryzm, nauka czytania metodą sylabową online, audiobook kłamczucha małgorzata musierowicz, infj cechy, tomasz a kempis o naśladowaniu chrystusa pdf, thiller erotyczny, janusz grzyb…