Coaching i mentoring

Autor: Eric Parsloe

Nowe wydanie bestsellerowego podręcznika dla coachów i mentorów. który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie od 15 lat.

Publikacja adresowana jest do wszystkich. którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie coachingu i mentoringu na poziomie indywidualnym. zespołowym lub organizacyjnym.

Autorzy prezentują sprawdzone narzędzia. konkretne przykłady i najlepsze praktyki. Zaprezentowane w książce strategie można od razu zastosować w różnych sytuacjach. niezależnie od tego. czy mówimy o life coachingu. coachingu biznesowym. czy programach mentoringu w lokalnych społecznościach.

Nowe wydanie zostało poprawione i uzupełnione tak. aby zawierało wszystkie najnowsze trendy i rozwiązania stosow

:

Cena:


ISBN

9788381254311: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:


Narodziny królowej

Autor: Rebecca Ross

Magiczne połączenie „Gry o Tron” i „Czerwonej Królowej”

Valenia to Królestwo. w którym wyjątkowo uzdolnione dziewczyny uczą się w prestiżowej szkole. aby rozwinąć jedną z pięciu pasji. Dziadek Brienny umieścił swoją wnuczkę w jednej z placówek. chociaż doskonale wiedział. że dziewczyna nie ma w sobie odpowiednich zdolności. aby zdobyć patrona.

W dniu letniego przesilenia Brienna jako jedyna z uczennic zostaje bez opiekuna. przez co nie może dalej się rozwijać. Kilka miesięcy później na jej progu zjawia się tajemniczy mężczyzna. który oferuje pomoc. Nowy sojusznik tak naprawdę chce ją wykorzystać. aby obalić króla i przywrócić tron prawowitej królowej przylegającego królestwa.

W świecie. w którym to kobiety mogą władać magią. a ostatnia królowa Maevany zos

29: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-1-wyprawa-rafal-debski-134576u

Cena:


Spartakus

Autor: Ben Kane

W znakomitej powieści Bena Kane’a poznajemy Spartakusa w drodze do rodzinnej Tracji. Chce osiąść w wiosce. w której dorastał. ustatkować się po dziesięciu latach służby jako najemnik w rzymskiej armii. Zostaje pojmany i sprzedany handlarzowi niewolników. który szuka odpowiednich kandydatów do walki na arenach gladiatorów.

Tak zaczyna się odyseja. która uczyniła ze Spartakusa legendę. Ta historia była wielokrotnie ekranizowana. zapewniając mu nieśmiertelność. a teraz wielki wódz zostaje jeszcze raz wskrzeszony w nowym bestsellerze Bena Kane’a.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


Zielony żuk i biały gołąb rozpaczy

Autor: Albin Perc

W życiu nastoletniego Lucjana nic nie jest proste. Chłopak mieszka z matką i autystycznym bratem w starej kamienicy. Ojca nigdy nie poznał. a jego stosunki z matką znacznie się komplikują. gdy wychodzi na jaw. że ta zarabia na życie prostytuowaniem się. Pewnego dnia Lucjan zostaje pobity. a z opresji ratuje go Gabriela. dziewczyna. z którą wkrótce połączy go uczucie. jakiego wcześniej nie znał…

W tej wielowarstwowej opowieści świat realny ściera się z fikcyjnym. a losy bohaterów są pretekstem do zadania pytań. na które trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Czy można wyzwolić się od błędów popełnianych przez naszych najbliższych? Czy rodzinne traumy dziedziczy się z pokolenia na pokolenie? I czy miłość można odnaleźć również wtedy. gdy nie ma s

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19zagrożenia cyberprzestrzeni, musierowicz audiobook, encyklopedia muzyki, charakterystyka epok, tomasz żyro, anja rubik, richard morgan modyfikowany węgiel, max weber pdf, javascript dla dzieci pdf, córka nierządnicy, branka definicja, duch w sieci, katarynka bolesław prus pdf, pwe, age of conan hyborian adventures, kompendium farmakologii janiec, marko kloos natarcie chomikuj, krótkie wykłady biochemia pdf, agnieszka gozdyra rodzina…