Vademecum jeszcze lepszego menedżera

Autor: Michael Armstrong

Nioceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze. jak i dla przyszłych menedżerów.

We współczesnym. dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze. jak i tych. którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik. z którego dowiesz się m.in.. jak:

– organizować pracę zespołów i delegować zadania.

– radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych.

– sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak. by zyskać ich akceptację.

– kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów. które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Aberrations 1. Bestia się budzi

Autor: Joseph Delaney

Odkąd Szol ogarnął część hrabstwa Lancashire. w której mieszka Sprytek. chłopiec ukrywał się wraz z braćmi w piwnicy. Teraz bracia nie żyją. zaklęcia ochronne przestają działać i Sprytek musi na zawsze opuścić rodzinny dom. Trafia na zamek i po przejściu próby zostaje jednym z czerwi. pomagających badać tajemniczy Szol – plamę mroku. która rozlewa się coraz szerzej. a każda żywa istota w jej granicach ginie bądź zostaje koszmarnie odmieniona. To już nie ludzie ani zwierzęta – to aberracje. morderczo groźne i złaknione krwi…

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


ISBN

9788381194426: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/pan-karol-jozef-ignacy-kraszewski-135274u

Cena:


Sierota. bestia. szpieg

Autor: Matt Killeen

„Bękarty wojny” dla nastolatków. Lato roku 1939. Dla Żydów dobry moment na opuszczenie Berlina już dawno minął. Po tragicznej w skutkach próbie ucieczki piętnastoletnia Sara – sprytna i impulsywna gimnastyczka – zostaje sama jak palec. Ale gdy już się wydaje. że szczęście ją opuściło. los stawia na jej drodze brytyjskiego szpiega. a ten składa jej propozycję nie do odrzucenia. Jeśli Sara pomoże mu w pewnej niebezpiecznej misji. on wywiezie ją z Niemiec. Sara przyjmuje więc fałszywą tożsamość. wstępuje do elitarnej szkoły dla córek nazistów i rozpoczyna grę o wszystko.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 31.2


Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie

Autor: Cruise Jorge

Stres powoduje przybieranie na wadze. a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa. którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty. 12-tygodniowy plan. który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje. jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom. będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów. naleśników. pieczywa. smażonego kurczaka czy w

:

Cena:carry posnania, tess gerritsen bibliografia, dusze w niewoli, piotr głuchowski, świadectwo kosci, małgorzata dragan, upiory jo nesbo, afazjologia, rafał tyszkiewicz, wielka księga modeli lego, watch dogs 2 misje, trylogia audiobook, piotr smoczyński, tam w moim kraju, wariatkowo, chlopiec w pasiastej pizamie, hugo bader audyt, łamanie praw człowieka afryka, eliza maniewska, halogenowanie alkanów, najlepszy kraj na swiecie…