Transhumanizm

Autor: Andrzej ks. Zwoliński

Taką umiejętność wspólnego działania przeciw własnym biologicznym krewnym posiadają ponoć. poza człowiekiem. tylko szczury. Badacze i analitycy współczesnej cywilizacji wskazują. że w nowożytności miały miejsce dwie próby zawładnięcia osobą ludzką. Pierwszą z nich był krwawy despotyzm związany z totalitarnymi ideologiami XX wieku – komunizmem i faszyzmem. Druga próba polega na planach podporządkowania człowieka radykalnym wersjom biotechnologii (neuronauki. inżynierii genetycznej. eugenice. klonowaniu). Ta druga próba trwa nadal – chce zredukować osobę ludzką do przejściowego elementu ewolucji kosmicznej. kreśląc fantastyczne wizje jej przyszłości…

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 30


Pierwsze starcie

Autor: Vladimir Wolff

Jeszcze nigdy zwycięstwo nie wydawało się tak nierealne. a konsekwencje klęski tak koszmarne.

Pojawili się jak grom z jasnego nieba. Dosłownie. A to dopiero początek…

Inwazja z kosmosu. która musiała w końcu nastąpić – a jednak nikt nie jest na nią gotowy.

Totalna katastrofa. ludzkość na krawędzi zagłady – a jednak wciąż podzielona. 

Upadają potęgi. zawodzą najnowsze technologie ‒ a jednak wciąż tli się nadzieja.

Są polscy komandosi i jest wola walki – do końca.

Bo kto wie. co jest po drugiej stronie…

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


ISBN

9788380839069: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/uwiklany-wlodzimierz-malczewski-129895u

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:


Pod wodą

Autor: Steadman Catherine

Książka. od której nie sposób się oderwać. W jej przypadku zasada „tylko jeden rozdział przed snem” absolutnie się nie sprawdza!

Nie jestem złym człowiekiem. A może jestem. Może to ty powinieneś zdecydować?

 

Erin jeszcze niedawno planowała podróż poślubną. stała u progu kariery i wiodła doskonałe życie w pięknym domu w Londynie.

Kochała Marka. a Mark kochał ją. To była miłość z gatunku fanatycznych i nieokiełznanych. w której liczyli się wyłącznie oni. Do czasu wspólnych wakacji. gdy w morzu przypadkiem znaleźli pewien tajemniczy przedmiot. a ich życie jak z obrazka stało się koszmarem.

Co się wydarzyło? Co poszło nie tak? Jak niby-idealna historia miłosna zmieniła się w mrożący krew w żyłach thriller?

 

Jedna decyzj

39.9: https://woblink.com/ebook/depresja-jedzenie-ktore-leczy-karolina-szacillo-maciej-szacillo-129813u

Cena: Maciej Szaciłłochyłka umorzenie, zadania matematyczne dla klasy 3 szkoły podstawowej do druku, abonent niedostępny, katarzyna zybertowicz, wielka księga nalewek pdf, ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać nobla, organizacje międzynarodowe pdf, cień anioła, prognozowanie ekonomiczne teoria przykłady zadania pdf, więź daje siłę, robert greene sztuka uwodzenia pdf, joe abercrombie ostrze, hotel polski żydzi, choroby cywilizacyjne pdf, www.miau.pl, brandon mull smocza straż 2, matematyka i my sprawdzian klasa 6, gry robin, władca lewawu streszczenie, pdf kamienie na szaniec, wiktoria znaczy zwyciestwo, turcy z tajgi, ego-rcyzmy…