Zielony żuk i biały gołąb rozpaczy

Autor: Albin Perc

W życiu nastoletniego Lucjana nic nie jest proste. Chłopak mieszka z matką i autystycznym bratem w starej kamienicy. Ojca nigdy nie poznał. a jego stosunki z matką znacznie się komplikują. gdy wychodzi na jaw. że ta zarabia na życie prostytuowaniem się. Pewnego dnia Lucjan zostaje pobity. a z opresji ratuje go Gabriela. dziewczyna. z którą wkrótce połączy go uczucie. jakiego wcześniej nie znał…

W tej wielowarstwowej opowieści świat realny ściera się z fikcyjnym. a losy bohaterów są pretekstem do zadania pytań. na które trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Czy można wyzwolić się od błędów popełnianych przez naszych najbliższych? Czy rodzinne traumy dziedziczy się z pokolenia na pokolenie? I czy miłość można odnaleźć również wtedy. gdy nie ma s

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


https://woblink.com/product-publication/download/135579/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788301202040: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/gielda-dla-firm-rodzinnych-szymon-filipczak-135669u

Cena:


:

:

Cena:siwek grzyb, siły specjalne polska, segmentacja obrazu, izabela czaja, bilikiewicz, elektroniczna biblioteka, grafika czasu rzeczywistego, geotermiczna dolina zestawy surwiwalowe, motywacja bez granic pdf, bajka literacka, sp-lbg, kępiński schizofrenia pdf, prącie rasputina…