Das Verrätertor

Autor: Edgar Wallace

Der wohlhabende Londoner Geschäftsmann Trayne hat einen raffinierten Plan ausgearbeitet. um die berühmten Kronjuwelen aus dem Tower zu rauben. Mühelos werden daraufhin die Juwelen erbeutet. Graham gerade aus dem Gefängnis entlassen. Da erfährt Graham von Dinah. dass Trayne ihn betrügen will. Graham schlägt Trayne nieder und flieht mit Dinah und den Juwelen. An Bord des Fluchtschiffs wird Graham versehentlich von Dinah getötet. Hope hat inzwischen die Polizei verständigt. Diese findet Trayne und erfährt von ihm. dass sich auf dem Schiff eine Zeitbombe befindet. Kurz bevor das Schiff explodiert. können die Juwelen gerettet werden.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Światło nie może zgasnąć

Autor: Diane Chamberlain

Czy warto strzec tajemnic za wszelką cenę?

Czy zemsta przynosi ulgę?

Czy można wybaczyć zdradę?

Doktor Olivia Simon kończy właśnie dyżur na pogotowiu. Mąż czeka na nią ze świąteczną kolacją. Od miesięcy między nimi się nie układa. Ona stara się ratować swoje małżeństwo. ale Paul nie ukrywa swojej fascynacji artystką Annie O’Neill.

Olivię zatrzymuje jednak w pracy nagły przypadek. Kobieta postrzelona w klatkę piersiową. w której lekarka rozpoznaje piękną Annie O’Neill. Stan rannej jest krytyczny. dlatego Olivia decyduje się na natychmiastową operację. Mimo to Annie umiera. Czy Olivia zrobiła wszystko. by ją uratować? To pytanie zadaje jej Paul. obsesyjnie zakochany w Annie. O to zapyta ją także Alec O’Neill. który widział w Annie idealną żonę i matkę. A czy sama Olivia pewna jest odpowiedzi? Stara się podążać śladami swojej rywalki. by zrozumieć fascynację swojego męża. Annie dopiero po śmierci pozwala bliskim zrozumieć. jaka była naprawdę. Poznają jej pilnie strzeżone tajemnice. które odmienią ich życie na zawsze.

Miłośnicy powieści Jodi Picoult z przyjemnością przeczytają misternie skonstruowaną historię rodzinną. z mistrzowsko sportretowanymi postaciami oraz zaskakującymi zwrotami akcji. które do samego końca trzymają czytelnika w niepewności.

‚Stylist’

Autorka o wyjątkowym talencie. Każda jej powieść to perełka. 

‚Literary Times’

Obowiązkowa lektura dla wielbicieli Jodi Picoult. 

‚Daily Mail’

Powieść urzeka zaskakującą fabułą. aż chciałoby się ją przeczytać jednym tchem. 

‚Candis’

Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych. w tym ‚Sekretnego życia CeeCee Wilkes’ i ‚Prawa matki’. Mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Święta w Kopenhadze

Autor: Maggie Cox

Gdy Ailsa poślubiła bogatego i przystojnego Jake’a Larsena. wydawało jej się. że będzie już zawsze szczęśliwa. Jednak wypadek i utrata dziecka wszystko zburzyły. Nie umieli poradzić sobie z rozpaczą i poczuciem winy i rozwiedli się. Teraz. po czterech latach. Jake i Ailsa spotykają się ponownie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99samuel huntington zderzenie cywilizacji, głowa anatomia, matematyka dla studentów politechnik pdf, psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, broken love, krzysztof gosztyła audiobook, dylemat b.a. paris, dary anioła miasto zagubionych dusz, michorowski z powieści, etos co to, paweł biliński, mariusz zielke, żywoty świętych pańskich, józef dziechciarz, kinga flaga gieruszyńska…