ISBN

9788366005143: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/histeryczki-dorota-konowrocka-sawa-roxane-gay-135726u

Cena:


Ostatni worek cementu

Autor: Mateusz Wieczorek

Pewnego dnia Colton Avila. młody pracownik agencji ubezpieczeniowej. przypadkowo trafia w sam środek wojny mafijnej. Tak właśnie będzie wyglądał początek końca jego dotychczasowego. spokojnego życia… Chłopak musi błyskawicznie dostosować się do panujących w tym światku bezwzględnych reguł. by stać się profesjonalnym płatnym zabójcą. Szyta grubymi nićmi intryga. w którą właśnie został wplątany. ma pomóc bossowi Hugonowi Wellsowi wrócić na szczyt. Może się to jednak okazać dużo trudniejsze. niż początkowo się wydaje…

W tej tragikomicznej opowieści pełnej najczarniejszego humoru spod znaku Tarantino. mafijny światek jednocześnie fascynuje. śmieszy i przeraża. Kim tak naprawdę jest Colton. a kim są jego ofiary? Skąd wziął się niewidzialny i ekscent

20: https://woblink.com/ebook/cierpienia-mlodej-hany-katja-gorecan-136976u

Cena:


ISBN

9788301201395: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/mity-zarzadzania-stefan-stern-cary-cooper-137501u

Cena: Cary Cooperblanka lipińska ten dzień doci, jądro ciemności charakterystyka bohaterów, dobre myśli chomikuj, iwona pigoń, oblicza terroryzmu, straceńcy, porażenie mózgowe po angielsku, garść radości, szczypta złości, czarny orzeł, głupi goldberg, kazimierz miroszewski, allan carr, wiedzmikołaj, uruszczak historia państwa i prawa polskiego, maya banks szaleństwo zmysłów pdf, masażystka erotyczna, michorowski z trędowatej, bieguni fragmenty, prącie konia, tworzenie świata…