Przeklęty seans

Autor: Jonathan Skariton

Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów. Jego stały klient zleca mu odnaleźć oryginalne taśmy Augustina Sekulera. pioniera kinematografii. 16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Miał udać się na publiczny pokaz swojego pierwszego filmu Séance Infernale. jednak Sekuler nigdy w Paryżu się nie pojawił. jego ciała nie odnaleziono. Alex Whitman wyrusza w podróż. która niespodziewanie splecie się z aktualnym śledztwem w sprawie brutalnych morderstw. Wielowątkowość. dogłębność i szereg przedstawionych faktów sprawiają. że powieść Jonathana Skaritona Przeklęty seans jest niezwykle ciekawą i oryginalną pozycją.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Zakochany bez pamięci

Autor: Natalie Anderson

Znany biznesmen Tomas Gallo uległ wypadkowi. w którym stracił pamięć. Nie mogąc się pogodzić ze swoim stanem. izoluje się od ludzi i wyprowadza na angielską prowincję. Zatroskany o Tomasa przyjaciel wysyła do niego Zarę Falconer. by przez jakiś czas się nim opiekowała. Tomas nie chce przyjąć pomocy Zary. Nie wie. że ona ma wobec niego dług wdzięczności i na pewno nie opuści go w potrzebie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Detektyw Van Veeteren (#7). Karambol

Autor: Håkan Nesser

Siódma książka w serii kryminalnej o komisarzu Van Veeterenie i jednostce policyjnej w Maardam.

Pijany kierowca powoduje wypadek. w wyniku którego ginie młody chłopak. Sprawca pod osłoną deszczu i ciemności ucieka z miejsca przestępstwa. W wyniku wypadku jego życie radykalnie się zmienia. Musi podejmować coraz to bardziej ryzykowne decyzje. zacierać ślady… Kłamstwa rodzą jednak kolejne kłamstwa… Wydaje się. że jego życiem powoduje jakaś perwersyjna. złowroga logika. która prędzej czy później doprowadzi go do zguby… Pytanie tylko kiedy. i jak wiele zła zdoła jeszcze wyrządzić. Komisarz Reinhart. policja Maardam i. oczywiście. detektyw Van Veeteren muszą temu zapobiec – rozwiązać kolejną skomplikowaną zagadkę. od której wyjaśnienia może zależeć życie…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99


Armeno-Kipchak Studies

Autor: Edward Tryjarski

The volume constitutes a collection of studies on the Armeno-Kipchak language by Professor Edward Tryjarski. an eminent Polish Turcologist. great authority on Armeno-Kipchak. his life-long main subject of research. Armeno-Kipchak was the language of the Armenians who settled in the former south-eastern territory of Poland and used it in the 16th and 17th centuries. It belongs to the Kipchak group of the Turkic languages. together with Karaim. Tatar. and many others.

The papers of Professor Tryjarski which constitute a kind of “Armeno-Kipchak Corpus” have been published in different journals and article collections in different places over a long span of time and are not readily available in their entirety. . His bibliography lists over 300 publications– books. articles.

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-w-mediach-magdalena-butkiewicz-grzegorz-lecicki-pawel-platek-133426u

Cena: Grzegorz Łęcickilatarnik gwo, pielęgniarstwo internistyczne talarska, małgorzata garkowska, słowiańscy królowie lechii, anna zielak, pestalozzi pedagogika, zwroty po portugalsku, eksiążki, bezpieczeństwo międzynarodowe pdf, metoda pest pdf, gimnastyka umysłu dla seniorów pdf, radio swoboda, stanislaw kot, zło w popkulturze…