Szczęściarz

Autor: Krzysztof Golczak

Przy każdym morderstwie odpowiedzi na wszystkie pytania znają dwie osoby: sprawca i ofiara. Po samobójstwie partnera podkomisarz Robert Jastrzębski próbuje odnaleźć się w nowej dla niego rzeczywistości. Przymusowy urlop nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pozostaje liczyć na to. że kolejne dochodzenie przy wsparciu młodych sił śledczych poprawi sytuację. W Poznaniu. niemal pod nosem komendy. ktoś zastrzelił spokojnego biznesmena w jego własnym mieszkaniu. Wszystko wskazuje na to. że ofiara jest przypadkowa. a raczej nic nie sugeruje istnienia racjonalnego motywu zbrodni. Trudna sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. kiedy w równie niejasnych okolicznościach ginie osoba powiązana z ofiarą. Żmudne. drobiazgowe śledztwo nabiera nowego wymiaru. Czyżby Jastrzębskiemu trafił się pierwszy seryjny zabójca w jego długiej policyjnej karierze? A może to niezwykły zbieg okoliczności? Czy kontakty podkomisarza z miejskim półświatkiem zaowocują obiecującymi tropami? A może inteligentny. cyniczny i dotąd skuteczny podkomisarz poniesie spektakularną porażkę? Szczęście zdaje się sprzyjać sprawcy. pech prześladuje policję. a nieregulaminowy flirt z niesfornym świadkiem grozi kłopotami. „Szczęściarz” to miejski kryminał w starym dobrym stylu. Policjant. ofiara. śledztwo. morderca. Dobro kontra zło. I jeszcze coś pomiędzy…

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 15.9


Gra o wysoką stawkę

Autor: Melanie Milburne

Znana modelka Angelique Marchand ma u stóp cały świat. lecz kocha tylko jedno miejsce na ziemi – zabytkową posiadłość w Szkocji. która należy jej się w spadku po zmarłej matce. Dowiaduje się jednak. że ojciec przegrał ją w pokera. Nowym właścicielem posiadłości zostaje arogancki milioner Remy Caffarelli. Angelique zna go i bardzo nie lubi. lecz nie ma innego wyjścia – musi się z nim spotkać i zawalczyć o odzyskanie domu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788364343889: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/dzikie-gesi-marianna-klapczynska-18207u

Cena:wieża milczenia remigiusz mróz, aleksandra pluta, ms project kurs, streszczenie lektury ania z zielonego wzgórza, aneta załazińska, baldur’s gate 2 tron bhaala, andrzej skalimowski, lisa z dzieci z bullerbyn, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf doci, adam pisarek, zaraza książka, dziecko noego plan wydarzeń, mirosław maliński, damy do towarzystwa, blanka lipińska kolejne 365 dni doci, penelope douglas birthday girl, gramatyka angielski pdf, narratologia…