Znak

Format: EPUB.MOBI

15.99

1:

Cena:


Zakochany Kajtek

Autor: Monika Sawicka

Kajtuś dorósł. Jego właściciel także. Może zatem pora na coś nowego? Szczególnie. że w okolicy pojawiła się całkiem miła pani z prześliczną sunią. Czy Kajtek znajdzie ponownie swoje szczęście? A może jego pan także znajdzie miłość?

Zobacz. co zmieniło się w życiu pieska i jego właścicieli.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Mechanizm rytualny.

Autor: dr Łukasz P. Michoń

Kompozycja książki została w całości podporządkowana procesowi odkrywania mechanizmu rytualnego. Podejmując taką decyzję. zależało mi aby czytelnik mógł z łatwością wejść w rolę czujnego obserwatora pracy badacza. który postępuje niczym detektyw kultury. Dzięki temu zabiegowi czytelnik-detektyw. na początku intrygującej sprawy ma zawsze dostępne jedynie ślady i tropy. które traktowane z osobna. niczego nie wyjaśniają. Ujęte jednak w rytualny kontekst układają się w logiczny wzór. według którego ofiarnik zabija ofiary. Każda zbrodnia dostarcza kolejnych poszlak pozwalających stworzyć procesualny model dokonywanych morderstw. ujawniając jednocześnie ich cel. W toku prowadzonego śledztwa możliwe stało się także zrekonstruowanie ukrytego porządku wcielania się w role ofiarników i ofiar. Okazuj

Wydawnictwo: Replika

Cena: 22.9belle aurora lev, bez mojej zgody jodi picoult, audiobook torrent pl, to moje zycie 324, podręcznik do angielskiego pdf, gdzie jest bernadette, pieśń o narodzeniu pańskim, surowe zdrowie pdf, współczesna polska, małgorzata skibińska, ignacy krasicki pan i pies, dary anioła ebook, e-marketing pdf, oznaczona w matematyce…