Catalogue of the Tibetan Texts in the Pander Collection: Part A (complete) and Part B (Partial)

Autor: Thupten Kunga Chashab

The publication contains a catalog of Tibetan texts in the Pander collection held by the Jagiellonian Library.

As in every catalogue. authors present here all indispensable elements for a catalogue such as title. author. place and year of writing. scribe. description etc. by their abbreviations. In traditional Tibetan works all of this information is given at the end in a colophon. Therefore. we extracted and copied all the colophons found in these works. Often in prayers they were missing. Also the fact that a text has a colophon does not mean that it contains all the necessary information for cataloguing. Pander materials actually prove that in traditional Tibetan publications dates and places are less impo

:

Cena:


ISBN

9788301200121: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/sensory-w-obrabiarkach-cnc-waclaw-skoczynski-128158u

Cena: Martin Hronec


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:


Zjeżona

Autor: Kapczyńska Anna

Henia ma trzydzieści pięć lat. wyższe wykształcenie. lekką nadwagę. grube i kręcone włosy. garbaty nos. głupie imię. chłopaka. z którym chodzi od trzynastu lat. pracę w dziale marketingu. ukochaną babcię. przebojowe przyjaciółki. dulską matkę i ojca organistę kościelnego. Nie ma pierścionka zaręczynowego. pewności. że kiedyś ten pierścionek zobaczy. wiary w siebie. ambicji zawodowych. kobiecych ciuchów. asertywności i planu na najbliższe lata. Będąc przekonana. że nie może zmienić rzeczywistości. jak plastelina stara się dopasować do najbardziej nawet niewygodnych sytuacji. Dopóki nie decyduje o sobie. inni robią to za nią. Daje się wessać w wir absurdalnych zdarzeń i w efekcie jest szczerze zaskoczona swoim położeniem. lecz wciąż płynie z prądem. wierząc. że to dobry prąd i dokądś j

30: https://woblink.com/ebook/wybrane-problemy-zarzadzania-i-marketingu-w-instytucjach-kulktury-joanna-kurowska-pysz-lukasz-wroblewski-128391u

Cena: Łukasz Wróblewski


ISBN

9788381292146: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-aneta-jadowska-129147u

Cena:


Przystań Nadziei

Autor: HANNON Irene

Tracy Campbell nigdy nie chciała wyjeżdżać z Przystani Nadziei w pochmurnym Oregonie ani opuszczać należącej do jej rodziny od trzech pokoleń sielskiej plantacji żurawiny. na której dorastała. Jednak perypetie życiowe (i miłosne) pokrzyżowały jej plany. Kiedy tragiczne wydarzenia ponownie wywracają jej świat do góry nogami. postanawia wrócić do rodzinnego miasta i dźwignąć kulejącą plantację. Nie ma w planach kolejnej miłości…

…nie ma jej też Michael Hunter. Turysta z Chicago skrywa w swym sercu mroczne sekrety. Gdy jednak Tracy werbuje go do pomocy w miejscowej organizacji charytatywnej. w Przystani Nadziei daje się wyczuć powiew zmian. przynoszących pocieszenie i nadzieję wielu ludziom – w tym także Tracy i Michaelowi.

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 36chmielarz osiedle marzeń, brzydkie słowa, davida icke, grafik czasu pracy wzór, justyna drzewicka niepowszedni, był sobie pies download, jim butcher akta dresdena, o dojrzewaniu dla dziewczyn, zbiorowiska roślinne w polsce, zranione uczucie, wpływ społeczny, żerca pdf, tami ashcraft, zabliźnione serca, metody oceny efektywności projektów inwestycyjnych, zarzadzanie produktem…