https://woblink.com/product-publication/download/135742/epub

1:

:

Cena:


Mity pracy

Autor: Adrian Furnham

To nie jest zwykła książka o pracy.

Osiem godzin dziennie i pięć dni w tygodniu. co daje nam – jeśli akurat nie przydarzą się nadgodziny – 40 godzin tygodniowo. I tak przez większą część roku. Praca to jedna z najważniejszych. a na pewno najbardziej czasochłonnych. rzeczy w naszym życiu. Mimo to chyba każdy odniósł kiedyś wrażenie. że z jego firmą coś jest nie tak…

Mity pracy to kolejna. obok Mitów zarządzania i Mitów PR-u. książka. której autorzy mierzą się z błędnymi wyobrażeniami i stereotypami – tym razem na temat miejsc pracy. Ian MacRae. który prowadzi konsultacje psychologiczne dla firm. oraz Adrian Furnam. profesor łączący obszary psychologii i zarządzania. przyglądają się powszechnym nieporozumieniom. które uniemożliwiają przeds

https://woblink.com/product-publication/download/136140/epub: 1

Cena:giza poleszczuk, mpdm pdf, piotr augustyniak, "wojciech kurowski", jak zmienic siebie, foucault historia seksualności, ogarnij się książka, kim była buka, erwin thoma książka, król dama walet, marek gągolewski, darkest dungeon osiągnięcia, nie boje się, jolanta rutkowska, dzikowy skarb audiobook, inteligencja emocjonalna goleman pdf, diagnozy pielęgniarskie pdf, bóg urojony…