ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:


ISBN

9788301203269: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/energetyka-odnawialna-w-budownictwie-maciej-jaworski-138291u

Cena:


Głód zabijania

Autor: Blanchard Alice

Kiedy już raz wejdziesz w mrok. mrok wejdzie w ciebie

Samobójstwo pacjenta to dla każdego psychoterapeuty zawodowa klęska. Dla doktor Kate Wolf tym boleśniejsza. że przywołuje wspomnienia. od których od dawna próbuje się uwolnić. Mimo upływu szesnastu lat wciąż wini się za śmierć młodszej siostry. zamordowanej z wyjątkowym okrucieństwem. Teraz straciła pacjentkę. chociaż była pewna. że terapia miała na Nikki zbawienny wpływ.

 Rozmowa z detektywem badającym śmierć Nikki McCormack rzuca nowe światło na sprawę. Dodając dwa do dwóch Kate zaczyna wątpić. czy jej siostrę zabił człowiek skazany za morderstwo i czy Nikki naprawdę popełniła samobójstwo. Jeżeli jej podejrzenia są słuszne. morderca uderzy po raz kolejny. bo napędza go głód zabijania. a ukojenie przynoszą mu jedynie c

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:z samym sobą, atlas wysp odleglych, japoński słownik, najszczęśliwsza max czornyj, etnologia cieszyn, wędrówka dusz pdf, jolanta rutkowska, zmieniając siebie zmieniamy świat, czarne narcyzy ebook, fundacja isaac asimov, niezgodziński, byłam dziewczyną mafii pdf, myibuk, allan pease, kaprys milionera pdf frączyk, testament remigiusz mróz pdf, joseph ledoux, alfie kohn wychowanie bez nagród i kar…