Podróż zimowa

Autor: Jaume Cabré

Podróż zimowa przypomina wielowątkową opowieść. zapowiadającą opus magnum Cabrégo – Wyznaję.

 

Płatny morderca na tropie innego płatnego mordercy. na którego życie także ktoś nastaje. Szlifierz diamentów z Amsterdamu. znany pod wieloma imionami. który próbuje wkraść się w łaski łódzkiego jubilera. Daleki potomek tego jubilera. który jako dziecko przeżył Treblinkę. zmaga się ze swoimi demonami. Przeżywający kryzys pianista podczas swojego recitalu widzi w pierwszym rzędzie Franza Schuberta. choć ten nie żyje od 150 lat. Kataloński organmistrz. surowo ukarany za zbrodnię. przy której nawet nie był obecny.

 

Cabré zwodzi. podąża meandrami i bawi się z czytelnikiem – czasem na poważnie. czasem z przymrużeniem oka. a czasem wręcz kipi humorem. Nakłada na

35.9: https://woblink.com/ebook/historia-ireny-sendlerowej-anna-mieszkowska-124270u

Cena:


ISBN

9788301199265: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/antologia-liryki-hellenistycznej-jerzy-danielewicz-124410u

Cena:


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


ISBN

9788381192262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/blizej-serca-maciej-trawnicki-124476u

Cena:


Podróż zimowa

Autor: Jaume Cabré

Podróż zimowa przypomina wielowątkową opowieść. zapowiadającą opus magnum Cabrégo – Wyznaję.

 

Płatny morderca na tropie innego płatnego mordercy. na którego życie także ktoś nastaje. Szlifierz diamentów z Amsterdamu. znany pod wieloma imionami. który próbuje wkraść się w łaski łódzkiego jubilera. Daleki potomek tego jubilera. który jako dziecko przeżył Treblinkę. zmaga się ze swoimi demonami. Przeżywający kryzys pianista podczas swojego recitalu widzi w pierwszym rzędzie Franza Schuberta. choć ten nie żyje od 150 lat. Kataloński organmistrz. surowo ukarany za zbrodnię. przy której nawet nie był obecny.

 

Cabré zwodzi. podąża meandrami i bawi się z czytelnikiem – czasem na poważnie. czasem z przymrużeniem oka. a czasem wręcz kipi humorem. Nakłada na

35.9: https://woblink.com/ebook/historia-ireny-sendlerowej-anna-mieszkowska-124270u

Cena:


AnieleNIE

Autor: Lidia Stefek

Lidia Stefek – chrześcijanka. ‚AnieleNie’ jest zbiorem opowieści zainspirowanych Biblią. To współczesne. śmiałe i oryginalne wyobrażenia Autorki na temat istot niebiańskich. których istnienie w rożnych sytuacjach splata się z losami mieszkańców Będzina. Anioły. ich natura. posłannictwo. związane z nimi historie są jedynie pretekstem. by pokazać o wiele więcej.

Podróżniczka. Twórczyni bloga podróżniczo-kulturalnego ‚Świat to za mało’. Prowadzi wykłady i prelekcje podróżnicze dla szkół. bibliotek. miejsc związanych z ogólnie pojętą turystyką i kulturą. Podstawową misją Lidii jest przybliżanie i dokumentowanie piękna świata poprzez bliskie turystyce dziedziny na przykładzie autorskich zdjęć i przeżyć przywiezionych z różnych zakątków globu.

Miłośni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9niedokończone opowieści pdf, swiatradio, narod zydowski, outsider psychologia, historia i społeczeństwo. ojczysty panteon i ojczyste spory. podręcznik. liceum i technikum, my ibuk, nebiwolol, żywienie w chorobie nowotworowej pdf, wolf magda mila pdf, sztuka kochania wisłocka, wojtek kurowski, procedury kpp ksrg, katarzyna bonda wzrost, zarządzanie teoria i praktyka koźmiński pdf…