Błękitny wiatr

Autor: Aneta Zych

Mieszkańcy błękitnej planety Arkturii. po fiasku poprzednich przedsięwzięć. podejmują kolejną próbę ocalenia planety Ziemi. która stanowi zagrożenie dla całej przestrzeni międzygalaktycznej. Wydaje się. że tym razem wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nic nie powinno pokrzyżować ich planów. Jednak już wkrótce okazuje się. że nic nie idzie po ich myśli. a kosmici tracą kontakt z Laurą. swoją wysłanniczką… I gdy wydaje się. że wszystko przepadło. a cały plan spalił na panewce. okazuje się. że jest ktoś. kto być może będzie potrafił przywrócić kanał komunikacyjny pomiędzy Laurą a Arkturianami. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Czy uda mu się wypełnić swoje zadanie? Czy Laura zrealizuje w końcu misję. z którą została wysłana na Ziemię?

– Wszystko gotowe

36.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-yote-michrowski-tadeusz-134793u

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


Błękitny wiatr

Autor: Aneta Zych

Mieszkańcy błękitnej planety Arkturii. po fiasku poprzednich przedsięwzięć. podejmują kolejną próbę ocalenia planety Ziemi. która stanowi zagrożenie dla całej przestrzeni międzygalaktycznej. Wydaje się. że tym razem wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nic nie powinno pokrzyżować ich planów. Jednak już wkrótce okazuje się. że nic nie idzie po ich myśli. a kosmici tracą kontakt z Laurą. swoją wysłanniczką… I gdy wydaje się. że wszystko przepadło. a cały plan spalił na panewce. okazuje się. że jest ktoś. kto być może będzie potrafił przywrócić kanał komunikacyjny pomiędzy Laurą a Arkturianami. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Czy uda mu się wypełnić swoje zadanie? Czy Laura zrealizuje w końcu misję. z którą została wysłana na Ziemię?

– Wszystko gotowe

36.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-yote-michrowski-tadeusz-134793u

Cena:


ISBN

9788395159732: Wydawnictwo

Format

60: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-ksiegowego-krzysztof-janczukowicz-136144u

Cena:apteka w getcie krakowskim, ja i mój uczeń pracujemy aktywnie pdf, sztuka uwodzenia samantha young pdf, malgorzata szulc, ćwiczenia z języka niemieckiego, skazy na pancerzach, mężczyzni którzy nienawidzą kobiet, dorian gray online pl, umberto eco biografia, kolorowanka jesień, artur kijak, gracja i furia, kraniec świata sapkowski pdf, pięćdziesiąt odcieni, metoda case study w pielęgniarstwie pdf, przedrzeźniacze…