Rozliczenia ograniczeń składkowo-podatkowych za 2018 r.

Autor: Bożena Pęśko

Publikacja omawia zasady ustalania górnej granicy podstawy wymiaru składek ZUS i podatku dochodowego a także planowanych zmian. które znoszą limit składkowy. Wskazuje jak obliczać wysokość wynagrodzeń i zasiłków a także dokonywać potrąceń w przypadku tych przekroczeń. Całość została wzbogacona licznymi przykładami

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788381192484: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


ISBN

9788381373630: Wydawnictwo

Format

127.2: https://woblink.com/ebook/rachunkowosc-w-oswiacie-renata-niemiec-magda-grotkiewicz-137830u

Cena: Magda Grotkiewicz


Ceny transferowe.Jak przygotować firmę do kontroli podatkowej wyd.2

Autor: Tadeusz Pieńkowski

Poradnik dla członków zarządu. dyrektorów finansowych oraz ich księgowych. jak również dla audytorów. konsultantów i biur rachunkowych próbujących uniknąć ryzyka podatkowego związanego z transakcjami przeprowadzanymi z podmiotami powiązanymi. Nowe wydanie opracowania uwzględnia zmiany w przepisach dotyczące dokumentacji podatkowych wprowadzone w trakcie 2018 r. Dodano także aktualne stanowiska Ministerstwa Finansów dotyczące obowiązków podatników w zakresie cen transferowych.

W nowym. rozszerzonym wydaniu przedstawiamy:

• jakie powinny być zadania i cele sporządzającego dokumentację cen transferowych;

• jakie są zasady wyboru podmiotu do kontroli cen transferowych;

• jak przygotować się do

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Autor: Grażyna Rosa

Umiędzynarodowienie działalności polskich firm powoduje konieczność poznawania odmiennych kultur i zwyczajów panujących w biznesie. Zróżnicowanie kulturowe jest przyczyną trudności w komunikacji. Współpraca z osobami zachowującymi się w inny sposób. problemy z komunikacją werbalną i niewerbalną mogą powodować dyskomfort. poczucie wyobcowania. a nawet niepowodzenie przedsięwzięcia biznesowego. Zrozumienie innej kultury jest zadaniem bardzo trudnym. Należy wyzbyć się własnych przyzwyczajeń. nawyków i paradygmatów. aby z pełną otwartością przyjąć inne. nieznane wcześniej zachowanie drugiej osoby. Jednym z elementów. które mogą pomóc menedżerom w pokonaniu bariery kulturowej. jest zebrana przez Autorów wiedza o zachowaniach innych narodowości.

W: https://woblink.com/ebook/pieniadze-albo-zycie-vicki-robin-joe-dominguez-138375u

Cena: Joe Dominguez


ISBN

9788381373708: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:ziminski, grawitacja fizyka teoria, krystyna de walden-gałuszko, dead rising 2 poradnik, neurodydaktyka marzena żylińska, tomasz bekrycht, liczby po angielsku ćwiczenia dla dzieci pdf, audiobook angielski, tadeusz czekalski, czarna magia książka, metody uczenia się, i like to, maria panna nilu, wyprawy krzyżowe daty, modlitewnik pdf, anthony giddens socjologia pdf, worms forts, penis dziadka, sławomir mrożek artysta gatunek literacki, programowanie w języku r, medycyna ratunkowa pdf, słownik wyrazów frazeologicznych, pędzę…