ISBN

9788366074996: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/playboy-laurelin-paige-128182u

Cena:


Spowiedź bez końca. O grzechu. pokucie i nowym życiu

Autor: Paweł Kozacki

Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy. jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi. przypominającej rodzenie się nowego życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Pielęgnowanie w położnictwie ginekologii i neonatologii

Autor: Maria Rabiej

Monografia jest skierowana do położnych. pracujących w lecznictwie ambulatoryjnym. szpitalnym. a także mających praktykę indywidualną lub grupową. Może być również cennym źródłem wiedzy praktycznej dla studentów kierunku Położnictwo.

Na podstawie opisów konkretnych przypadków klinicznych w książce zostały przedstawione modele indywidualnej opieki świadczonej przez położne nad kobietami/pacjentkami w różnych etapach ich życia (ciąży. porodzie. połogu). a także chorymi ginekologicznie lub onkologicznie.

Zawiera przykłady opieki świadczonej wobec ciężarnej. rodzącej. położnicy. Omówiono także opiekę nad noworodkiem zdrowym oraz chorym.

89: https://woblink.com/ebook/kpp-w-ksrg-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-wieslaw-poparda-133602u

Cena: Jacek Nitecki


Kazania. tom I

Autor: Jan Tauler

I tom Kazań jednego z najwybitniejszych mistyków średniowiecza i najsłynniejszego kaznodziei niemieckiego XIV wieku. Tematyka Kazań koncentruje się wokół mistycznego zjednoczenia duszy z Bogiem. Nauka ta odnosi się do każdego człowieka. niezależnie od tego. czy żyje w klasztorze. czy na świecie.

Istnienie Boga poznaje dusza nawet za pomocą naturalnego światła. nie może natomiast wiedzieć. czym lub gdzie On jest. […] Budzi się jednak w niej tęskne dążenie do poznania tego. toteż poszukuje ona pilnie i pyta pragnąc gorąco poznać tego ukrytego i zasłoniętego Boga.

Macie tak wiele zajęć zewnętrznych. zajmujecie się co chwila czymś innym i ciągle tkwicie w zmysłach; nie o takie to świadectwo chodzi w słowach: „Zaświadczamy o tym. cośmy widzieli”. To świadectwo znaleźć możemy tylko w głębi. poza obrazami zmysłowymi.

Bóg zsyłając ci cierpienia. zarówno drobne. jak i największe. kieruje się tak wielką i niewysłowioną miłością. jak gdyby chodziło o najdoskonalszy i najlepszy dar. jaki mógłby ci dać lub kiedykolwiek ci już dał; naucz się je przyjmować. bo wiele na tym zyskasz.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Królewicz-żebrak

Autor: Mark Twain

Książę i żebrak (Królewicz i żebrak) – powieść Marka Twaina. opowiadająca historię nagłej ‚zamiany miejscami’ niezwykle podobnych chłopców: dziedzica tronu księcia Walii. późniejszego króla Edwarda VI i żebraka Toma Canty’ego.

Akcja powieści rozgrywa się w szesnastowiecznym Londynie. Pewnego jesiennego dnia w jednej z biednych rodzin urodził się chłopiec – Tomek Canty. W tym samym czasie na królewskim dworze urodził się także chłopiec – królewicz Edward Tudor. Chłopcy byli do siebie podobni jak dwie krople wody. Tomek mieszkał w ubogiej dzielnicy londyńskiej Offal Court. Miał dwie piętnastoletnie siostry bliźniaczki: Elżunię i Anię. z którymi mieszkał. mieszkał także z matką. ojcem oraz jego stara babką.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788324042944: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/biografia-prawdziwka-pal-karlsen-129990u

Cena:pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, szczesliwy mozg, agata dziuban, generał prądzyński, oczy ciemności pdf, rage 2 poradnik, medal of honor: allied assault, tomasz raczek i zygmunt kałużyński, współczesne społeczeństwo polskie pdf, style przywództwa politycznego, gra o tron ebook pdf, dorota bartyzel, jan parandowski mitologia streszczenie pdf, ziemia w ogniu, wielka czwórka agatha christie, książka sztuka kochania pdf, papież innocenty, andrzej łuczeńczyk, perwersyjna milosc laurelin, struktury leksykalno gramatyczne angielski pdf, okno politechnika warszawska, uzdrowienie wspomnień…