Podręcznik pracy głosem

Autor: Agnieszka Płusajska-Otto

Jak mówić pięknie? Co zrobić. by wypowiadane słowa dobrze brzmiały. wywoływały szacunek i podziw? Jak przyciągnąć uwagę brzmieniem głosu? Jak mówić. by głos służył przez wiele lat? Na wszystkie te pytania czytelnik znajdzie odpowiedź w podręczniku przygotowanym przez logopedę i trenera emisji głosu z wieloletnim doświadczeniem warsztatowym. Autorka wzbogaca kompendium podstawowej wiedzy przydatnej wszystkim występującym publicznie bogatym zestawem autorskich ćwiczeń. Ciało traktowane jest w nich jako instrument służący do wydobywania głosu. Czytelnik znajdzie tu nie tylko typowe ćwiczenia narządów artykulacyjnych i z zakresu techniki mowy. lecz także te związane z postawą ciała. relaksacją czy uruchamianiem rezonatorów. ćwiczeniom towarzyszą zdjęcia instr

69: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31993u

Cena:


ISBN

9788380644267: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/chrzescijanstwo-starozytne-a-filozofia-rzymska-tadeusz-zielinski-32284u

Cena:


Pięć minut Raisy

Autor: Agata Kołakowska

Raisa Hedwig korzysta z wczesnej pory. aby podlać ukochane róże w przydomowym ogrodzie. Zastanawia się. jak spędzi dzisiejszy dzień. Nie wie jeszcze. że wszystko potoczy się zupełnie inaczej. niż zaplanowała.

Magda Sajewicz. popularna dziennikarka stacji NTV zmierza do Bornego Sulinowa. by zrealizować wystrzałowy materiał. którego bohaterką będzie właśnie Raisa. Reporterka ma nadzieję. że będzie na miejscu przed innymi ekipami. 

A wydarzenie jest nie byle jakie. Raisa Hedwig. według raportu WHO i Human Resources Institute. została ogłoszona najbardziej pechową osobą na świecie. Wszystkie media chcą dowiedzieć się u samego źródła. jak to jest przeżyć m.in. porażenie piorunem. katastrofę promu czy atak szaleńca w Madrycie. Starsza pani jest zaskoczona wizytą dziennikarki. ale już nie tak bardzo nadanym jej tytułem. Magdzie udaje się zdobyć wyłączność na wywiad z Raisą. tej zaś wraca nadzieja na odzyskanie utraconego spokoju. Jednak okazuje się. że sprawa zatacza coraz szersze kręgi. Pani Hedwig otrzymuje list gratulacyjny od prezydenta z zaproszeniem do pałacu…

Ostra zazwyczaj dziennikarka. ujęta ciepłą osobowością Raisy. realizuje przychylny jej materiał. pokazując ją jako ofiarę wydarzeń losowych. Wkrótce dowiaduje się jednak o skrywanym przez nią epizodzie z życia. który stawia jej bohaterkę w nieco innym świetle. Magda Sajewicz ma swoje powody. aby chcieć dociec prawdy o pani Hedwig. 

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: ‚Patrycja’. ‚Przyjaciółki’. ‚Siódmy rok’. ‚Niechciana prawda’. ‚Płótno’. ‚Wszystko co minęło’. ‚Zaciszny Zakątek’. ‚We dnie. w nocy’. ‚Niewypowiedziane słowa’. ‚Igraszki z losem’ i ‚Kolejny rozdział’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Równanie miłości

Autor: Simona Sparaco

W fizyce istnieje zjawisko splątania kwantowego – zachodzi ono. kiedy dwie cząstki łączą się w jeden układ. w którym oddziałują na siebie przez pewien czas. wytwarzając nierozerwalną więź. Nawet jeśli zostaną rozdzielone. oddalone od siebie o kilometry czy lata świetlne. wciąż będą zachowywać się. jakby były jednością. jakby los jednej zależał od losu drugiej.

Singapur to świecąca szklana kula. w której zamieszkać mogą jedynie wybrańcy. Lea porzuciła swoje małe rzymskie mieszkanko. by wraz z mężem osiąść w perfekcyjnym świecie ze szkła i stali. Vittorio jest ambitny. opiekuńczy i do szaleństwa zakochany w żonie – silny. twardo stąpający po ziemi. w każdej chwili gotów chwycić ją w ramiona i ochronić przed złem tego świata.

Jest jednak ktoś jeszcze – w sercu Lei wciąż żyje wspomnienie młodego chłopaka zgarbionego nad matematycznymi równaniami. Kiedyś wybitny uczeń. następnie nauczyciel cieszący się uwielbieniem wszystkich uczennic. namiętny kochanek. tchórz uciekający przed uczuciem… Lea wie. że powinna trzymać się od niego z daleka. Kiedy dostaje propozycję wydania swojej powieści od niszowego rzymskiego wydawnictwa. nie podejrzewa nawet. kto się za tym kryje. Giacomo. To on opowiedział jej o losie dwóch cząstek kwantowych. których nic nie jest w stanie rozdzielić.

Powieść. która zapiera dech w piersiach. historia miłosnej pasji. która za nic ma czas i odległość. Do bólu prawdziwa. pełna emocji refleksja na temat siły uczucia i przeznaczenia.

Simona Sparaco – pisarka i scenarzystka. Urodzona w 1978. rzymianka z pochodzenia. żyje pomiędzy swoim rodzinnym miastem a Singapurem. Finalistka włoskiej prestiżowej nagrody literackiej Premio Strega. Jej ostatnia książka ‚Sono cose da grandi’ to list do czteroletniego syna. w którym pokazuje. jak rozmawiać z dziećmi o źle tego świata.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


https://woblink.com/product-publication/download/32020/epub

1:

:

Cena:


Zdrowie na własne życzenie. Tom 4

Autor: Józef Słonecki

Bioenergoterapeuta i autor tej książki. Józef Słonecki. po długiej praktyce i wielu obserwacjach. odkrył prawdę. powiedzielibyśmy. nader oczywistą: nie można wyleczyć żadnej choroby. Rodzaje lekarstw i metod nie mają znaczenia.

 

Warunkiem sine qua non wyzdrowienia jest usunięcie przyczyny choroby!

 

Wszystko inne to zwyczajna hochsztaplerka. pisze autor. mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwniaków oczekujących cudów. Bioenergoterapia dla pieniędzy nie jest tu żadnym wyjątkiem.

 

To książka o bioenergoterapii. które rozumem nie zmierzysz; i chyba najbardziej osobisty z czterech tomów „Zdrowia na własne życzenie”. Autor opowiada o wynalezieniu mikstury oczyszczającej w stylu właściwym powieściom kryminalnym. Dalej Józef Słonecki o koktajlu

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:


ISBN

9788380753587: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zanim-wstanie-dla-nas-slonce-gabriela-gargas-32002u

Cena:bezpieczenstwo zdrowotne, mroczne intrygi tom 2 pdf, witold kieżun patologia transformacji, pierwsza zdrada zachodu, konstanty adam wojtaszczyk, trzaskowska małgorzata, oblivion poradnik pdf, malecycki, płynność finansowa pdf, interpretacja wynikow, felix, net i nika audiobook, bandyci i celebryci chomikuj, siostra księżyca lucinda riley, nauka o przedsiębiorstwie, justyna tomczyk, ella frank, ryszard czarnecki stanisław czarnecki…