Miłość zimową porą

Autor: Carrie Elks

Świąteczne love story. które rozgrzeje każde serce!

Chociaż na zewnątrz pada śnieg. to w zacisznej górskiej chatce atmosfera robi się bardzo gorąca.

Kitty Shakespeare ma nadzieję. że odniesie sukces w branży filmowej w Los Angeles. Zamiast wymarzonego stażu dostaje na czas świąt posadę niani u producenta filmowego. Całe szczęście. że dziewczyna uwielbia mróz i dzieci. kiedy wyrusza w podróż do zasypanej śniegiem Wirginii.

Dziewczyna nie przewidziała. że na miejscu znajdzie się w centrum rodzinnej intrygi nowego szefa. a jego młodszy brat Adam okaże się bardzo pociągający. Niepokorny drań nie ułatwia życia Kitty i dogryza jej na każdym kroku. Poza tym ukrywa się w górskiej chacie. dzięki czemu unika brata. który zniszczył mu życie.

Chociaż Adam wpada Kitty w o

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


Dama kameliowa. Wydanie dwujęzyczne en-pl

Autor: Aleksander Dumas (syn)

Aleksander Dumas. podobnie jak jego ojciec. trwale zapisał się w historii literatury. Jego Dama kameliowa to arcydzieło gatunku melodramatu. które mimo upływu lat dalej tak samo porusza i wstrząsa czytelnikiem. Opowieść o Małgorzacie Gautier. paryskiej kurtyzanie i Armandzie Duval to tragiczna historia miłosna. którą autor oparł na własnych doświadczeniach. Przejmujące losy dwojga kochanków. którym na drodze do szczęścia stoją społeczne konwenanse i uprzedzenia. dzięki talentowi pisarskiemu autora wywołują prawdziwe. silne emocje. Dama kameliowa to książka. która po przeczytaniu jeszcze długo żyje w sercu czytelnika. 

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla 11.5: https://woblink.com/ebook/malenka-dorrit-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-140574u

Cena:


ISBN

9788395277795: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/opowiesc-wigilijna-wydanie-dwujezyczne-ilustrowane-charles-dickens-139692u

Cena:


ISBN

9788381680462: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-140715u

Cena: David Dowgrob mojej siostry, pielęgniarstwo nefrologiczne pdf chomikuj, czarna owieczka pdf pobierz za darmo, wzielam, metody badań pedagogicznych łobocki pdf, książki po angielsku ze słownikiem pdf, zagrożenie terrorystyczne, south park fractured but whole poradnik, hanya yanagihara ludzie na drzewach, manhunt gra, jan drzeżdżon, złota księga bajek bing, churchill biografia, krzysztof korzeniowski, save you save me, richard branson książki, sposob na blondynke…