Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi. dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!

Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję. aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę. eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


Strzały w Kopenhadze

Autor: Niklas Orrenius

Czy granice wolności słowa istnieją?

Książka nominowana do najbardziej prestiżowej szwedzkiej nagrody literackiej – Nagrody Augusta w kategorii Literatura faktu w 2016 roku.

Niklas Orrenius przez rok towarzyszył Larsowi Vilksowi. kontrowersyjnemu szwedzkiemu artyście. wokół którego zrobiło się głośno. kiedy w 2007 roku narysował karykaturę Mahometa. Bluźnierczy rysunek ściągnął na niego i Szwecję gniew muzułmanów.

Od tego momentu Vilks stał się oficjalnie wrogiem islamu. a radykalne organizacje nawołują do zabicia artysty. Kiedy doszło do pierwszego zamachu. Vilksowi przyznano stałą ochronę policji. Tym samym stał się „artystą radioaktywnym”. więźniem we własnym kraju i we własnym domu.

Działania artystyczne Vilksa są trudne

:

Cena:wierzyć jak piotr, streszczenie szczegółowe folwark zwierzęcy, hobbit mobi, tragizm polityki mocarstw, wstrząs obstrukcyjny, schopenhauer erystyka pdf, gramatyka niemiecka pdf, radiologia diagnostyka obrazowa pruszyński pdf, anne bishop, biblioteka audiobooków, sekret matki, grey pdf, podróż przez historię magii, pokonaj depresję stres i lęk pdf, stulecie winnych ci którzy walczyli, małgorzata dragan, gwiazda i półksiężyc, ratownictwo taktyczne, tomasz mincer…