ISBN

9788380532267: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/cyngiel-artur-gorski-29743u

Cena:


ISBN

9788365780416: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hotel-nad-zatoka-dobromila-jankowska-michal-pawlowski-jolanta-kucharska-holly-robinson-30925u

Cena:


Anty-Edyp

Autor: Gilles Deleuze

Anty-Edyp stał się pewnym stylem życia. sposobem bycia i myślenia. Jak nie stać się faszystą. nawet (czy wręcz szczególnie) wtedy. gdy ktoś uważa się za rewolucjonistę? Jak pozbyć się faszyzmu z naszej mowy i naszych czynów. z naszych serc i naszych przyjemności? Jak wytropić faszyzm. którym przesiąkło nasze zachowanie? Anty-Edyp jest Wstępem do Niefaszystowskiego Życia.

Michel Foucault

Gdy Anty-Edyp po raz pierwszy ukazał się we Francji. przez jednych został okrzyknięty arcydziełem. a przez innych heretyckim szaleństwem. W swojej najważniejszej książce Gilles Deleuze i Félix Guattari przeprowadzają błyskotliwą krytykę mieszczańskiego użytku z psychoanalizy i zarysowują projekt materialistycznej psychiatrii. dostarczając narzędzi pozwalających zrozumieć powiązanie chorób psychicznych i formacji

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 319.2


Krüger. Lis. Tom IV

Autor: Marcin Ciszewski

Stworzono go. by zadziwiał Świat. lecz on ten Świat postanowił podbić. 

Inteligentny. bezwzględny. drapieżny. Złodziej. 

Doskonale przystosowany do czasów. w których przyszło mu żyć.

Ostatni tom epickiej historii Krügera. Wielki finał. dramat człowieka w przededniu wybuchu największej wojny w historii świata. 

25 sierpnia 1939. Berlin. Wilhelm Krüger jest najbardziej poszukiwanym przestępcą w Niemczech. Powinien wyjechać.

przedtem musi jednak doprowadzić do konfrontacji z Iwanem Kolcowem. W drodze do celu sprzymierza się z Walterem

Schellenbergiem. szefem kontrwywiadu SS. Przełożony Schellenberga. Reinhard Heydrich. ma jednak wobec Krügera własne plany…

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Strefa komfortu

Autor: Ludwik Wolta

Książka o dzisiejszym kryzysie męskości – młodych mężczyznach. którzy obawiają się ryzykować. stają się wygodniccy i zamykają w świecie gier. internetu i mediów społecznościowych.

Kiedy Berno traci wszystko. do czego przywykł – kobietę. pracę i niezależność

finansową – postanawia odkryć. czego naprawdę pragnie. Podążając za wskazówkami coacha Jakuba Wernera. dokonuje introspekcji i uświadamia sobie. że od dawna drzemała w nim pokusa przygotowania i popełnienia widowiskowej zbrodni…

>skończ te słynne studia humanistyczne

>tyraj za biedacką pensję

>strać dziewczynę

>strać biedacką pensję

>graj w Counter Strike’a i jedz parówki

>zostań przegrywem

>zabij się

>

>albo kogoś…


Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99chirurgia noszczyk pdf, save you save me, kora książka, program terapii logopedycznej dziecka z wadą słuchu, dolina muminków w listopadzie pdf, piłsudski i dmowski, wierzba czarna, bezlitosna siła, zbior zadan matematyka 1, uległość houellebecq pdf, slownik prawniczy, liczby i działania klasa 4 sprawdzian pdf, wypuśćcie…