ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


Instrukcje księgowego. 53 praktyczne procedury z serwisem internetowym

Autor: Praca Zbiorowa

Książka zawiera zestaw aktualnych i praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe. księgowe i kadrowe. Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty. zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień. tabel. przewodników „krok po kroku”.

Publikacja została powiązana ze specjalnym suplementem elektronicznym dostępnym po zalogowaniu do serwisu Inforlex Prawo. Zawiera on powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce:

• formularze.

• kalkulatory.

• wskaźniki i stawki.

• akty prawne.

• pakiet materiałów wideo.

Kolejna edycja tej praktycznej publikacji uwzględnia wszystkie zmiany przepisów. jakie nastąpiły od poprzedniego wyd

:

Cena:


Poznaj Amie

Autor: Agnieszka Kułak-Bejda

Od Autorki: Urodziłam się i mieszkam wraz z ukochanym mężem w Białymstoku. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku i z zawodu jestem lekarzem. „Poznaj Amie jest moim literackim debiutem. Początkowo miało to być jedynie pisanie „do szuflady”. jednakże pozytywne opinie moich najbliższych na temat tej książki sprawiły. że dzięki uprzejmości Wydawnictwa Silva Rerum ujrzy ona światło dzienne. 

Uchylając rąbka tajemnicy mogę wyjawić. że moja książka nie jest zwykłą powieścią romantyczną. Starałam się. aby była to wzruszająca opowieść o przyjaźni. jaka może się nawiązać na każdym etapie życia. Chciałam ukazać. jak dobry i ubogacający może być wpływ drugiej osoby. a znajomość trwająca tylko kilka miesięcy stać się

:

Cena:


1

Autor: Przemysław Pomykalski

:

Cena:mr breakfast, w wysokiej trawie opinie, ekstradycja mróz pdf, statystyczna analiza danych z wykorzystaniem programu r, dziecko z zaburzeniami zachowania w szkole, zwroty angielskie pdf, podejście procesowe w zarządzaniu pdf, łukasz malik, porno mp3, atlas chmur david mitchell, piosenki pop, rozprawki gotowce, mroczne intrygi tom 2 pdf, historia sportu pdf, książka kolejne 365 dni, zlote mysli pl…