Wydawnictwo

Wydawnictwo Albatros: Format

138369

https://woblink.com/product-publication/download/138369/epub: 1

Cena:


Ochrona i konserwacja zabytkowych założeń ogrodowych

Autor: Longin Majdecki

Ogrody są wyjątkowymi dziełami sztuki. które pierwiastki żywy w postaci przyrody i nieożywiony łączą twórczą myślą planisty ogrodowego. Warunkiem przetrwania założeń ogrodowych jest zapewnienie stałej ochrony. właściwej opieki i odpowiedniego użytkowania. Narastające zróżnicowane zagrożenia powodują. że problematyka ochrony i konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych jest stale aktualna. tak w kraju. jak i na świecie. Stan zabytków ogrodowych w Polsce pokazuje jak ważne i pilne są to zagadnienia.

Z przedmowy do pierwszego wydania

Poprzednie wydanie niniejszej książki ukazało się w 1993 roku i była to pierwsza kompleksowa publikacja dotycząca ochrony i rewaloryzacji zabytków ogrodowych w Polsce. Za

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 49


Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki. po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas. to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach. które pojawiają się nieoczekiwanie. o rzeczach. które mówią i o ludziach. którzy stają się lepsi. nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu. kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana. ucieka do mieszkania. które kupiła s

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:jan długosz roczniki pdf, widzenie księdza piotra pdf, michorowski z powieści mniszkówny, lego harry potter 5-7 poradnik, vademecum norwid, zemsta gangstera ebook, opowiadania romantyczne, nieodnaleziona remigiusz mróz, hans christian andersen baśnie, zakaz dowodowy, język c# 6.0 i platforma .net 4.6, larry7, dieta antyhistaminowa pdf, przejęcie chmielarz, lektor ten obcy, kwiat pustyni książka pdf, głaskologia pdf, prawo transportowe pdf, zarządzanie w sporcie…