Złam szyfr ludzkich zachowań

Autor: Vanessa van Edwards

Naukowe spojrzenie na sukces w relacjach z ludźmi. Ta książka to niezwykle praktyczny trening rozwoju kompetencji społecznych oraz inteligencji interpersonalnej.

Czy zdarza ci się czuć nieswojo podczas spotkań networkingowych? Czy zastanawiasz się czasem. co tak naprawdę myśli o tobie ktoś. z kim się umówiłeś na randkę? Chciałbyś umieć odczytywać ludzkie emocje? Jeśli tak. to pora zacząć zgłębiać naukę o ludziach. Opanowanie kompetencji społecznych odmieni twoje życie.

Vanessa Van Edwards posiadła sztukę odczytywania ludzkich zachowań. Stworzyła laboratorium badawcze. w którym zajmuje się ukrytymi czynnikami kształtującymi nasze postępowanie. Udało jej się złamać kod! W swojej książce Złam szyfr ludzkich zachowań przedstawia różne tajemnice. syst

79.2: https://woblink.com/ebook/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-nowe-procedury-kamila-grabowska-127320u

Cena:


Słoneczne jutro

Autor: Ewa Bauer

Dramatyczne wydarzenia zmusiły Annę do opuszczenia Polski. Młoda matka nie zdawała sobie sprawy. co oznacza samotne macierzyństwo w obcym kraju. dopóki nie wyjechała z Krakowa. Niespodziewana choroba syna oraz brak pracy stają się poważnym wyzwaniem dla całej rodziny. Anna jednak się nie poddaje.

Bywa. że w Barcelonie nie zawsze świeci słońce. mimo to bohaterka w Katalonii odnajduje promień nadziei. 

Słoneczne jutro jest ostatnim tomem trylogii Kolory Uczuć.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Niepokorna narzeczona

Autor: Andie Brock

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie. że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego. ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo. Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu. który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak. że to brat jej narzeczonego. książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Anomalia

Autor: Morfeusz

W upalny dzień nad brzegiem Loary dochodzi do intrygującego spotkania dwóch mężczyzn: polskiego księdza i młodego nieznajomego. znawcy i wielbiciela kina. Rozmawiają długo i burzliwie. poruszają mnóstwo tematów. aż okazuje się. że młodzian skrywa dramatyczną historię. a jego życie przypomina los nieszczęsnego Hioba. Jego dobrze zapowiadająca się kariera w Kościele rozpada się w pył po tym. jak chłopak zakochuje się platonicznie w kleryku. To początek końca – młody zakonnik porzuca Kościół. przeżywa kryzys wiary i niczym Hiob zostaje sam. z obolałą duszą i pustym sercem. Jan jest zaś pełen wiary i ufności w Opatrzność. Czy ich spotkanie – nieprzypadkowe. jak wierzy polski ksiądz – będzie miało moc uzdrawiającą?

Gdy byłem dzieckiem. nie dawało mi spokoju pytanie. jak t

24: https://woblink.com/ebook/cos-do-ukrycia-iwona-kowalska-127706u

Cena:william james pragmatyzm, grzegorz stern, marek m, einstein o bogu cytaty, patofizjologia kliniczna zahorska pdf, małe kobietki pdf, figury geometryczne klasa 6 sprawdzian pdf, dobry chlopak, lsnienie king, opaliński bartłomiej, zasada instancyjności, książki online do czytania za darmo, arystoteles kategorie, zakonnice odchodza po cichu, proroctwo królowej saby czyli przepowiednie michaldy, ove logmansbo połów, lolek adam wajrak, szczęście diabła meghan march pdf, seria lipowo, węzły życia, andrzej mania, testy gimnazjalisty, korespondencja po niemiecku, protokołów mędrców syjonu…