ISBN

9788381292955: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


ISBN

9788365614230: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wiersze-wybrane-tomasz-rozycki-139892u

Cena:


Encyklopedia. Notatki

Autor: Gonçalo M. Tavares

Encyklopedia to paszport. który pozwala przekroczyć granicę literackiej ojczyzny Gonçalo M. Tavaresa – jednego z najwybitniejszych współczesnych portugalskich pisarzy. To zapis rozmów. lektur i myśli krążących wokół takich tematów. jak nauka. strach. muzyka. związki i literatura. Te błyskotliwe notatki układają się w księgę. której patronem mógłby zostać sam Fernando Pessoa.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 28


Rewitalizacja miast

Autor: Justyna Przywojska

Przekazujemy w ręce Czytelników pierwszą w Polsce książkę wyjaśniającą procesy i mechanizmy rewitalizacji wdrażanej w sposób zintegrowany i zorientowany na problemy oraz zjawiska społeczne. z którymi mierzą się współczesne miasta. Książka ta stanowi równocześnie odpowiedź na nowe regulacje prawne. zmieniające sposób planowania i wdrażania rewitalizacji w polskich gminach.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 33.9


Niebezpieczne sery. Ukryte uzależnienie powodujące otyłość. utratę energii oraz zdrowia

Autor: Neal Barnard

Zaskakujące uzależnienie

Trudno Ci zrzucić zbędne kilogramy. ale zupełnie nie wiesz. dlaczego? Cierpisz na choroby. takie jak nadciśnienie. cukrzyca typu 2 lub artretyzm? To szokujące. ale przyczyną może być spożywanie sera i niebezpieczne uzależnienie. które powoduje jego spożywanie. Jest on pełen kalorii. hormonów. cholesterolu. tłuszczu i opiatów. które uruchamiają w mózgu te same receptory. co heroina czy morfina.

Proste rozwiązanie złożonych problemów

W swojej książce lekarz i autor bestsellerów New York Timesa prezentuje oparty na badaniach naukowych program. dzięki któremu można raz na zawsze uwolnić się od pokusy spożywania sera. a wraz z nim pożegnać się z nadwagą. zwię

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-czakralna-techniki-samoleczenia-duszy-i-ciala-alcantara-margarita-139899u

Cena:


ISBN

9788320823134: Wydawnictwo

Format

48.7: https://woblink.com/ebook/organizacja-systemow-produkcyjnych-jerzy-lewandowski-bozena-skolud-dariusz-plinta-140318u

Cena: Bożena Skołudpinokio collodi, z pełną mocą i skutkiem, bliskość kristen proby chomikuj, fale virginia woolf, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, trening mózgu pdf, stulecie winnych ci którzy walczyli, english for dietetics chomikuj, lester sumrall, witajcie w puppet show, kler książka, mikołajek goscinny sempe, kompendium farmakologii, avatar gry, energochłonność transportu, socjologia edukacji pdf…